HODOWLA

Ogiery lub nasienie sprowadzone z zagranicy

 

do dosko­na­le­nia koni pol­skich ras pół­krwi: mało­pol­skiej, wiel­ko­pol­skiej i pol­ski koń szla­chet­ny pół­krwi, dopusz­czo­ne do roz­ro­du przez Polski Związek Hodowców Koni po 2003 r.

Nazwa ogie­ra Rasa Rok
ur.
Ojciec Matka Ojciec mat­ki Data
uzna­nia
Do ras: Ogier / nas.
ABKE han. 1999 ACORADO CONTENDA CONTENDER 27.01.2010 sp, wlkp nas.
ACCUSE han. 1997 Acord II Centiale Calypso II 30.06.2015 sp, wlkp ogier
ACTION BLUE old. 2012 Action Breaker La Cucaracha Chacco-Blue 26.09.2016 sp, wlkp nas.
ACTION-BREAKER BWP 2000 HEARTBREAKER JARME V’T STEENTJE LYS DE DARMEN 2012 sp, wlkp nas.
ADAGIO DE TALMA s.f. 2010 Lamm de Fetan Pepita de Talma Contender 11,10.2017 sp, wlkp nas.
AGANIX DU SEIGNEUR (E.T.) sBs 2006 Ogano Sitte (E.T.) Cadix du Seigneur Z Chellano Z 30.03.2017 sp, wlkp nas.
AGROSTAR old. 2004 ARGENTINUS LUPINE ALME STAR 05.05.2011 – lic. cza­so­wa do koń­ca 2012 sp, wlkp nas.
AIR JORDAN Z old./Z 1996 ARGENTINUS MANDOLINE MATADOR 2008 sp, wlkp nas.
AKTIV trk. 1990 VYPAS 43 AKTRISA 58 SINGAPUR 07.06.2004 wlkp nas.
ALADIN 601 (ex ALADIN) hol. 1994 Acord II Ella Mentor 14.01.2016 sp, wlkp ogier
ALBORETTO hol. 1998 ACORD II GINA-GINELLI ALCATRAZ 07.04.2005 sp, wlkp nas.
ALL INCLUSIVE trk. 2007 GRIBALDI ALLER BESTE BUDDENBROCK 2012 sp, wlkp nas.
ALVAREZ 17 KWPN 1994 ALEXIS Z E LADY COME BACK LANDGRAF I 10.05.2007 sp, wlkp nas.
07.02.2008 ogier
ALVARO hol. 2007 AHORN Z TINKA III CAGLIOSTRO lic. cza­so­wa na sezon 2010 sp, wlkp ogier
lic. sta­ła od 16.02.2016
ARACENTO würt. 1999 Araconit Cosmea Cento 12.10.2016 sp, wlkp ogier
ARALDIK dt.sp. 2007 ASKARI HERA HERALDIK xx 12.07.2013 sp, wlkp nas.
AREZZO VDL KWPN 2005 CHIN CHIN SARJOLIJN HEARTBREAKER 2014 sp, wlkp nas.
ARCTIC würt. 2004 Acordelli Headline Heraldic xx 07.03.2016 sp, wlkp ogier
ARGENTINUS han. 1980 ARGENTAN DORLE DUDEN II 11.09.2006 sp, wlkp nas.
ARISTO Z Z 2001 ARTOS Z CARTARISE Z CARTHAGO Z 17.04.2009 sp, wlkp nas.
ARIZONA (ex. Flinston van den Bisschop) BWP 2005 UTRILLO VAN DE HEFFINCK SECRET LOVE WONDERLAND ACHILL-LIBERO H 2012 sp, wlkp nas.
ARMITAGE old. 1998 ARGENTINUS FARINA GRANNUS 19.04.2006 sp, wlkp nas.
ARS VIVENDI hol. 1993 ACORD II ZERZIE ALOUBE Z 11.09.2006 sp, wlkp nas.
ASCA Z hol./Z 2003 ASKARI KROKUSBLUETE CARTHAGO Z 2008 sp, wlkp nas.
ASHBY old. 2005 ARGENTINUS C’DUR LANDADEL lic. cza­so­wa na sezon 2008 sp, wlkp nas.
ASKARI hol. 1997 ACORD II ELYPSE I LAVALL I 22.02.2006 sp, wlkp nas.
ATHLETICO hol. 1988 ATHLET Z VERONA I CALYPSO II 14.05.2004 sp, wlkp nas.
ARTHUR 44 old. 1995 Argentinus Jonata Absinth 26.07.2016 sp, wlkp nas.
AVENTYNO Z old. 1991 ARGENTINUS FUROSY FURIOSO II 2014 sp, wlkp nas.
BALDINI II hol. 1995 BACHUS VISION III COR DE LA BRYERE 2007 sp, wlkp ogier
BALOU OS 2010 Balou  du Rouet Ca Bonita Landcapitol 15.06.2015 sp, wlkp nas.
BALOU DU ROUET old. 1999 BALOUBET DU ROUET GEORGIA CONTINUE 14.12.2004 sp nas.
BALOUBET DU ROUET s.f. 1989 GALOUBET A MESANGE DU ROUET STARTER 15.11.2004 sp, wlkp nas.
BALOUGRAN Z old./Z 1999 Baloubet du Rouet Agrana Grannus 2008 sp, wlkp nas.
BALTIC VDL KWPN 2006 QUAPRICE Z NELLANDRA JUS DE POMME 2015 sp, wlkp nas.
BAMAKO DE MUZE BWP 2001 Darco Fragrance de Chalusse Jalisco B 2018 sp, wlkp nas.
BARON DWB 2013 Callaho’s Benicio Snoepje Sir Donnerhall I 15.05.2017 sp, wlkp nas.
BEL AMOUR han. 2015 Belantis Amore Mia Ampere 01.03.2018 sp, wlkp nas.
BELANTIS DSP 2009 Benetton Dream Phiharmonie Expo’se 17.04.2014 sp, wlkp nas.
BERNAY reń. 2011 Boston st pr st Lady Leatherdal Lord Loxley I 11.05.2015 sp, wlkp nas.
BIG STAR JR K Z Z 2009 Big Star Krista Plydor 2014 sp, wlkp nas.
BISCAYO old. 2006 Contendro I Sinessa Lux 2012 sp, wlkp nas.
BLACK JACK westf. 2006 Cornet Obolensky Helanka Heraldik xx 26.01.2012 sp, wlkp nas.
BLACK RUBY old. 2008 Belissimo M Durena Donnerhall 19.07.2013 sp, wlkp nas.
BLUE HORS DON OLYMBRIO KWPN 2008 Jazz Olymbria Ferro 14.05.2014 sp, wlkp nas.
BLUE HORS DON SCHUFRO old. 1993 Donnerhall Fiesta Pik Bube I 18.01.2010 sp, wlkp nas.
BLUE HORSE ZACK KWPN 2004 Rousseau Orona Jazz 16.04.2014 sp, wlkp nas.
BON BRAVOUR KWPN 2006 Painted Black Odette Chronos 15.10.2014 sp, wlkp nas.
BON COEUR han. 2012 Benetton Dream Sonnenschein Sandro Hit 17.08.2015 – lic. cza­so­wa do koń­ca 2015 sp, wlkp nas.
lic. sta­ła od 11.02.2016
BONAPARTE AA 1996 Benedict N AA Marina AA Radautz ShA 28.03.2012 sp, wlkp nas.
BRETTON WOODS KWPN 2006 Johson Annabel De Niro 05.03.2012 sp, wlkp nas.
CABACHON hol. 2004 Casall Lady MobilCom Concerto II 16.04.2014 sp, wlkp nas.
CADEAU NOIR han. 2010 Christ Delicia De Niro 14.04.2017 sp, wlkp nas.
CADOR old. 2005 Catoki St. Pr. St. Lady Heida II Iandor S 28.02.2012 sp, wlkp nas.
CAFE’S CHAMPUS OS 2006 Cafe au lait Chamba Wumba Calido I 2014 sp, wlkp nas.
CALIDO I hol. 1991 Cantus Baroness Coriander 18.02.2011 sp, wlkp nas.
CALIFAX 3 hol. 2005 Calido I Orchidee Julio Mariner xx 2010 sp, wlkp nas.
CALINELLO hol. 2010 Calido I Havel Lord lic. cza­so­wa na sezon 2013 sp, wlkp nas.
CALVADOS Z Z 2001 Chellano Z Cassandra Z Carthago Z 2008 sp, wlkp nas.
CALVARO Z hol. 1987 Caletto II Rixa Capitol I 2012 sp, wlkp nas.
CALVIN Z hol./Z 1985 Caletto II Monoline Roman 2008 sp, wlkp nas.
CALVINO Z Z 1997 Calvin Z Easanette Ramiro Z 14.06.2017 sp, wlkp ogier
CANABIS Z hol. 1995 Contender Eileen III Silvester 24.04.2014 sp, wlkp nas.
CANCOON hol. 2001 Colman Enada Lord 22.02.2006 sp, wlkp nas.
CANDIAVOLO hol. 1986 Cantus Thilda Fantast 2008 sp, wlkp ogier
CANDILLO Z hol./Z 1993 Cassini Desy Grundman xx 2008 sp, wlkp nas.
CANOSO hol. 2005 Catoki High Light Sir Shostacovich xx 23.11.2016 sp, wlkp nas.
CANTOBLANCO hol. 2006 Canto G-Casablanca Carolus I 2011 sp, wlkp nas.
CANTOLAR han. 2010 Canstakko Singular’s Queen Singular Joter I lic. cza­so­wa na sezon 2013 sp, wlkp nas.
CANTURANO hol. 2003 Canturo Madonna IV Coriano 2008 sp, wlkp nas.
CAPALINO hol. 2004 Cassini I Elsa I Capitol I 2008 sp, wlkp nas.
CAP DE B’NEVILLE s.f. 1990 Starter Prima Dona II Quastor 07.04.2005 sp, wlkp nas.
CAPO CASSIONE hol. 2002 Cassini I Jacara Lavall II 2009 sp, wlkp nas.
CAPRIMOND trk. 1985 Karon Capri VI Mackensen 08.12.2003 sp, wlkp nas.
CAPTAIN FIRE hol. 2001 Contendro Magic Lady 2 Calido I 26.01.2012 sp, wlkp nas.
CARAMBOLE KWPN 2004 Cassini I Normandie VI Concerto II 12.11.2009 sp, wlkp nas.
CARDENTO (ex. VDL Cardento) hol. 1992 Capitol I B-Estelle Lord 2009 sp, wlkp nas.
CARDINO 5 hol. 1993 CARTHAGO Z ALASKA II LANDGRAF I 05.03.2015 sp, wlkp ogier
CARENZO han. 2003 Calido Fraganzia H Freedom 2008 sp, wlkp nas.
CARESSINI westf. 2010 Carento U-Cassina Cassini 15.05.2017 sp, wlkp nas.
CARETANO Z hol./Z 1992 Caretino Bravo Reichsgraf 2008 sp, wlkp nas.
CARINJO hol. 2001 Cascavelle Exquisite Landgraf I 13.02.2006 sp, wlkp nas.
CARLO GRANDE hol. 2006 Carlos DZ Gini II Salient xx 23.02.2009 – lic. cza­so­wa do koń­ca 2009 sp, wlkp ogier
CARLOS hol. 1993 Cantus Varica Lavallo 17.02.2011 sp, wlkp ogier
CARLUCCI han. 2002 Contendro I Grace Gluecksstern 2015 sp, wlkp nas.
CARRERA VDL KWPN 2006 Cardento Vantiels eli­te pre­sta­tie sport (spr) Baloubet du Rouet 18.03.2016 sp, wlkp nas.
CARRICO hol. 2003 Catoki Kapitale Capitol II 2014 sp, wlkp nas.
CARRY BEST hol. 2003 Cassini I Jacky M Leonid 29.06.2015 sp, wlkp ogier
CARTHANO I Z hol. 2004 Contender G-Catania H Carthago I 2009 sp, wlkp nas.
CARTREE Z Z 1999 Caretano Z Peach Tree Z Pilot Z 11.03.2004 sp, wlkp ogier
CASALLSINI I hol. 2014 Casall Baccardi Cassini II lic. cza­so­wa na sezon 2017 wlkp ogier
CASCADELLO hol. 2009 Casall Viviana ZB1-VP Clearway lic. cza­so­wa na sezon 2012 sp, wlkp nas.
lic. sta­ła od 07.03.2016
CASCALL old. 2005 Catoki Falora Lando S 01.01.2011 sp, wlkp nas.
CASHAMN han. 1989 Contender Racallo’s Princes Ravallo 07.08.2013 sp, wlkp nas.
CASILIUS hol. 2006 Casall Marina XI Cambridge 01.03.2018 sp, wlkp nas.
CASIRO hol. 2002 Cassini I Generation Landgraf I 2009 sp, wlkp nas.
CASSKENI II hol. 2008 Cassini II Kenia IV Chamonix 01.02.2011 sp, wlkp nas.
CASSONE hol. 1989 Cor de la Bryere Walestine Lagos 31.10.2017 sp, wlkp nas.
CASTELINO VAN DE HELLE hol. 2003 Cassini I Hight Lady Landgraf I 2013 sp, wlkp nas.
CASTILLO hol. 2000 Carolus I Elise VI Zuenftiger xx 11.05.2005 sp, wlkp ogier
CASTINO hol. 2006 Cassini II O-Caretina Caretino 26.02.2012 sp, wlkp nas.
CASTLE ROCK hol. 2011 Clearway Toscana I Lacros 2015 sp, wlkp ogier
CATOKI hol. 1998 Cambridge I Bilda Silvester 2009 sp, wlkp nas.
CATOO hol. 2007 Con Air Flair I Caletto I 18.02.2013 sp, wlkp nas.
CELLESTIAL old. 1994 Cantus Wilett Widesi xx 2008 sp, wlkp nas.
CENTO hol. 1989 Capitol I Viola XI Caletto I 15.11.2004 sp, wlkp nas.
CEZARO hol. 1994 Cantus Erle Landlord  lic. cza­so­wa na sezon 2013 sp, wlkp nas.
CHACCATO han. 2010 Chacco-Blue Stamyta Stakkto 11.01.2016 sp, wlkp nas.
CHACCO BLUE mekl. 1998 Chambertin Contara Contender 2009 sp, wlkp nas.
CHACCO’S SON II westf. 2011 Chacco Blue Lancley Lancer III lic. cza­so­wa na sezon 2014 sp, wlkp nas.
lic. sta­ła od 15.11.2016
CHAMAN KWPN 1999 Baloubet du Rouet Jadied I Love You 2014 sp, wlkp nas.
CHAMPION DU LYS s.f. 1990 Laeken Karene du Lys Largny 2009 sp, wlkp nas.
CHAMPION F.P. han. 2000 Champion du Lys For Joy For Pleasure 2009 sp, wlkp nas.
CHAP old. 2004 Cellestial Cora Contender 27.01.2010 sp, wlkp nas.
CHARISMA hol. 1999 Calido Verona I Calypso I 2007 sp, wlkp ogier
CHATENDER han. 2009 Chacco-Blue Cora Contender 16.04.2014 sp, wlkp nas.
CHECK IN 2 OS 2003 Cordalme Z Ilonka Lord Pezi 01.01.2012 sp, wlkp nas.
CHELLSINI Z Z 2009 CHELLANO Z CASSIRA Z CASSINI I 27.11.2014 sp, wlkp nas.
CHEPPETTANO hol. 2012 Cheppetto Marry Sue Calido I lic. cza­so­wa na sezon 2015 sp, wlkp ogier
CHESTNUT PARL ALL THAT JAZZ xxoo 1999 SS City Lights oo Belingo xx Saulingo xx 18.06.2009 m nas.
CHICAGO Z Z 1999 Caretano Z Calipa Z Cor de la Bryere 2008 sp, wlkp nas.
CHICO’S BOY hol. 2000 Carpaccio Eluna Silbersee 2009 sp, wlkp nas.
CHIPPENDALE Z Z 2000 Cento M. Unellie 15 Cassini I 2008 sp, wlkp nas.
CHOCOLAT hol. 2008 C-Indoctro Rinderella VDL Caretino 2013 sp, wlkp nas.
CHUPALINO hol. 2010 Clarimi Pia XVII Caretino lic. cza­so­wa na sezon 2013 sp, wlkp nas.
CINSEY han. 2007 Contendro I Francesca V For Pleasure 16.04.2014 sp, wlkp nas.
CLINTON hol. 1993 Corrado Urte I Masetto 2008 sp, wlkp nas.
CLINTON I hol. 1990 Carolus I Waage I Calypso II 2011 sp, wlkp nas.
CLINTON II hol. 1994 Carolus I Waage I Calypso II 24.06.2015 sp, wlkp nas.
CLINTON’S HEART (ex CLINTONS BILL d’ALÊNE) SCSL 2009 Clinton Wanja Hearbreaker keur eli­te 05.12.2016 sp, wlkp nas.
CODEC hol. 2003 Chambertin Hight Light II Liostro 29.10.2015 sp, wlkp nas.
COLA hol. 2001 Contender Lasina IV Lasino 2009 sp, wlkp nas.
COLESTUS westf. 2006 Cornet Obolenksky Spice Girl R Stakkato 06.11.2014 sp, wlkp nas.
COLLADO hol. 2004 Cassini I Landgraefin Landgraf I 2014 sp, wlkp nas.
COLO-ZERO OS 2008 Cola Quamina Quidam’s Rubin lic. cza­so­wa na sezon 2013 sp, wlkp nas.
lic. sta­ła od 12.10.2016
COME BACK II hol. 1992 Cor de la Bryere Amoene Landgraf I 2011 sp, wlkp nas.
COMILFO PLUS Z westf. 2009 COMME IL FAUT BARONESSE BALOU DU ROUET 27.11.2014 sp, wlkp nas.
COMME IL FAUT westf. 2005 Cornet Obolensky Ratina Z Ramiro Z 29.05.2018 sp, wlkp nas.
COMME LE PÈRE reń. 2014 Comme il Faut Contendra Contender 15.05.2017 – lic. cza­so­wa 2017 sp, wlkp nas.
CON CAPITOL hol. 1992 Contender Irina Capitol I 15.11.2004 sp, wlkp nas.
CON CHELLO baw. 2005 Chello Come Now Come On 15.12.2010 sp, wlkp nas.
CON SHERRY hol. 2002 Contendero I Faebel Calypso I 07.03.2011 sp, wlkp nas.
CON SPIRITO R hol. 1995 CONTENDER GALAUNE CALETTO I 05.03.2015 sp, wlkp ogier
CONCERTO hol. 1998 Contender Hafolia Calando I 29.10.2015 sp, wlkp nas.
CONCORDE VAN DE HALLE BWP 1987 Cor de la Bryere Grande Fleur Graziano 02.03.2005 sp nas.
CONGRESS old. 2006 Cornet Obolensky st. pr. st. Grannuschka Grannus 18.01.2017 sp, wlkp nas.
CONNERY trk. 1998 Buddenbrock Caro Dame Karo As 07.04.2011 sp, wlkp nas.
CONNOR hol. 2006 Casall Korrada S Cor de la Bryere 30.07.2015 sp, wlkp nas.
CONQUEST BOY han. 2003 Contendro Escada Escudo I 2009 sp, wlkp ogier
CONSENS hol. 1194 CAPITOL I ENDA LANDLORD 2015 sp, wlkp ogier
CONTACT ME hol. 2000 Carthago Linda VZB Acord II 2007 sp, wlkp nas.
CONTENDRO I hol. 1997 Contender Bravo Reichsgraf 03.11.2005 wlkp nas.
27.01.2006 sp nas.
CONTHARGOS OS 2004 Coverter Cajandra Z Carthago 2014 sp, wlkp nas.
CONVOI han. 1990 Contender Bravo Black Sky xx 11.2007 sp, wlkp ogier
COPYCAT Z Z 2013 Comilfo Plus Z Carry Z Caretano Z 09.02.2018 sp, wlkp nas.
CORDESS KWPN 2006 Clinton Usminka A Heartbreaker 26.01.2012 sp, wlkp nas.
CORDE STAR hol. 1996 Cor de la Bryere Rusalka Ronald 01.06.2005 sp, wlkp ogier
CORIANO hol. 1990 Corrado I Option Lord 02.03.2011 sp, wlkp nas.
CORLAND hol. 1989 Cor de la Bryere Thyra HSP Landgraf I 13.11.2007 sp, wlkp nas.
CORLENSKY G westf. 2003 Cornet Obolensky A’pershing Arpeggio 2009 sp, wlkp nas.
CORLEYLE hol. 2011 Connor Zostia For Pleasure 9.10.2015 – lic. cza­so­wa na sezon 2015 sp, wlkp nas.
CORNET DE SEMILLY OS 2015 Cornet Obolensky Sabrina Diamant de Semilly 29.05.2018 lic. cza­so­wa na sezon 2018 nas.
CORNET OBOLENSKY BWP 1999 Clinton Rabanna van Clostersveld Heartbreaker 2008 sp, wlkp nas.
CORNET’S PRINZ westf. 2005 Pr.H. Cornet Obolensky Almoxella O Almox Prints J lic. cza­so­wa na sezon 2008 sp, wlkp nas.
lic. sta­ła od 2014
CORNETTINO ASK old. 2010 Cornet’s Stern Candy Girl Chacco-Blue 12.06.2014 sp, wlkp nas.
COUPE DE COEUR hol. 1997 Calido I Adele Lincoln 2014 sp, wlkp nas.
COUPE D’OR OS 2008 Coupe de Coeur Rivera Rivero xx lic. cza­so­wa na sezon 2013 sp, wlkp nas.
COUPE GOLD OS 2012 Coupe d’Or Stakkato Silber Stakkato Gold lic. cza­so­wa na sezon 2015 sp, wlkp nas.
COUPIE hol. 2010 Coupe de Coeur First Cornet Cornet Obolensky lic. cza­so­wa na sezon 2014 sp, wlkp nas.
CRACKY Z Z 1999 Caretano Z Raissa Z Ramiro Z 2008 sp, wlkp nas.
CRISTALLO I westf. 2003 Cornet Obolensky Cassie Cassini I 2011 sp, wlkp nas.
CROWN Z Z 2002 Carthago Z Ratina Z Ramiro Z 2008 sp, wlkp nas.
CRUNCH hol. 2008 Clarimo Shamrock I Canturo 02.10.2017 sp, wlkp nas.
CULLINAN DU BORGET s.f. 2012 Diamant de Semilly Ombre de Toscane Quick Star 30.03.2017 sp, wlkp nas.
CUBA LIBRE KWPN 2007 Mr Blue pref Wienke keur Tangelo van de Zuuthoeve 18.03.2016 sp, wlkp nas.
DALLAS VDL (ex Indouglas van het Bevrijdt) BWP 2008 Dpuglas Wonder A.S. Heartbreaker pref 05.01.2018 sp, wlkp nas.
DAMON CELLO old. 2012 Damon Hill Starlight Sandro Hit lic. cza­so­wa na sezon 2015 sp, wlkp nas.
DANCIANO han. 2010 Dancier Rodne’y Girl Rotspon lic. cza­so­wa na sezon 2013 sp, wlkp nas.
lic. sta­ła od sezo­nu 2016
DANCIER han. 2002 De Niro Lacarna Lancier 15.04.2014 sp, wlkp nas.
DANZAS old. 2001 De Niro Winnie Puuh Weltmeyer 22.02.2006 sp, wlkp nas.
DARCO FOR FUN Z Z 2014 Darco Fetzi Fabriano 09.02.2018 sp, wlkp nas.
DE BEAU old. 2014 De Niro Rihanna M Sandro Hit 15.05.2017 – lic. cza­so­wa na sezon 2017 sp, wlkp nas.
01.03.2018 – lic. cza­so­wa na sezon 2018
DE CHAMP old. 2006 Daddy Cool Championess Caprimond 2012 sp, wlkp nas.
D’EGALITE westf. 2013 Don Juan de Hus Shakira K Stedinger 14.04.2017 sp, wlkp nas.
DE LOREAN han. 2011 Dancier Weltina Weltmeyer 14.04.2017 sp, wlkp nas.
DE NIRO han. 1993 Donnerhall Alicante Akzent II 22.02.2006 sp, wlkp nas.
DE NIRO GOLD old. 2013 De Niro Flourish Florencio I 19.03.2018 – lic. cza­so­wa sp, wlkp nas.
DECURIO han. 2008 Desperados Regentin Rotspon 09.01.2018 sp, wlkp nas.
DENZEL V’T MEULENHOF (E.T.) sBs 2009 Marius Claudius Narcitique de Muze IV Quidam de Revel 30.03.2017 sp, wlkp nas.
DESCOLARI han. 2010 Desperados Weica Weltmeyer lic. cza­so­wa na sezon 2013 sp, wlkp nas.
DESPERADOS han. 2001 De Niro Wie Musik Wolkenstein II 2009 sp, wlkp nas.
DESTANO han. 2007 Desperados Bella Navonna Brentano II 2013 sp, wlkp nas.
DETROIT old. 2005 Dimaggio Rhapsodie Lord Liberty 29.10.2015 sp, wlkp nas.
DIACONTINUS han. 2010 Diarado Carentina Contendro I 2015 sp, wlkp nas.
DIAMANT DE PLAISIR han. 2012 Diamant de Semilly Lady Pleasure For Pleasure 01.06.2016 sp, wlkp nas.
DIAMANT DE SEMILLY s.f. 1991 Le Tot de Semilly Venise des Cresles Elf III 06.06.2012 sp, wlkp nas.
DIAMAR hol. 2013 Diarado Vision III Con Capitol 2016 lic.czasowa sp, wlkp nas.
DIAR NOIR hol. 2009 DIARADO SHAKIRA P FLEMING 31.07.2014 sp, wlkp nas.
DIARADO hol. 2005 Diamant de Semilly Roxette I Corrado I 29.01.2010 sp, wlkp nas.
DIARADO’S BOY old. 2009 Diarado Abenteur Argentinus I 20.02.2013 sp, wlkp nas.
DIATENDRO hol. 2011 Diarado Cobina Contendro I 12.07.2018 sp, wlkp nas.
DIMAGGIO han. 1995 Don Primero Winnipeg World Cup I 2008 sp, wlkp nas.
DIMAGICO han. 2014 Dimaggio Femme Jazz Jazz Time 14.04.2017 lic. cza­so­wa sp, wlkp nas.
lic. cza­so­wa 2018
DINKEN hol. 2010 Diarado Inken I Cassini I lic. cza­so­wa na sezon 2013 sp, wlkp nas.
DUKE OF HEARTS xx 1999 Halling Daytona Beach Königsstuhl 07.02.2017 sp, wlkp nas.
DISCAR OS 2010 Diarado T-Claire Carnando lic. cza­so­wa na sezon 2013 sp, wlkp nas.
lic. sta­ła od 17.04.2014
DISTELAZAR trk. 1998 Gribaldi Distelgold Arogno 07.04.2011 sp, wlkp nas.
DOMINATOR Z Z 2010 Diamant de Semilly Cephale 2000 Cassini I 02.08.2017 sp, wlkp nas.
DON CAVALLO han. 1998 Donnerhall Wetmarchen Weltmeyer 08.12.2003 sp, wlkp nas.
DON DELUXE old. 2011 De Niro Egoistin Rosario 28.03.2017 sp, wlkp nas.
DON DIABLO KWPN 2008 Vittorio Zalaniki Calvados 24.04.2014 sp, wlkp nas.
DON DIARADO reń. 2010 Cornet Obolensky Lady Lancer Lord Lancer lic. cza­so­wa na sezon 2014 sp, wlkp nas.
lic. sta­ła od 15.11.2016
DON FREDERICO han. 1997 Donnerhall Cleopatra Consul 27.01.2012 sp, wlkp nas.
DON GREGORY han. 1988 Donnerhall Granate Graphit 2007 sp, wlkp nas.
DON HUAN DE HUS KWPN 2008 Jazz Vodorette Krack C 15.10.2014 sp, wlkp nas.
DON RUBIN old. 1998 Donnerschwee St.Pr. El Reya Rubinstein I 10.03.2004 sp, wlkp nas.
DONALD Z Z 2012 Diamant de Semilly Cori Calando I 2016 sp, wlkp ogier
DONNERBALL old. 2000 Donnerhall st.pr.st. Calaida Alabaster 2007 sp, wlkp nas.
DREAM BOY KWPN 2008 Vivaldi Resia Ferro pref 01.06.2016 sp, wlkp nas.
DR. DOOLITTLE han. 1999 Donnerhall Lacoste Lauries Crusador xx 2007 sp, wlkp nas.
DREAM RUBIN old. 2002 De Luxe Schikoness Rubinstein I 04.01.2017 sp,wlkp ogier
DUKE OF OLDENBURG old. 2004 De Niro Weidenkaetzchen St. Pr. St. Canaster I 27.07.2016 sp, wlkp nas.
E-STAR KWPN 2009 Big Star Sunrise Heartbreaker 2014 sp, wlkp nas.
EASY GAME trk. 2003 Gribaldi Evita XII Schwadroneur 29.03.2012 sp, wlkp nas.
EL BUNDY han. 1998 Escudo I Rosabella Rebel Z I 08.12.2003 sp, wlkp nas.
EL SALWADOR KWPN 2009 Vigaro Antartica Kojak 24.04.2014 sp, wlkp nas.
ELDORADO VAN DE ZESHOEK BWP 2004 Clinton Bijou Orai Tpulon 2011 sp, wlkp nas.
ELFADO trk. 2004 Kostolany Eris VI Roncalli xx 2011 sp, wlkp nas.
ELITÄR saks-thur. sch.warmlut 2007 Elbacapitän PrH** Zorena VbPrSt Lord I Mo 1446 10.07.2015 sp, wlkp nas.
ELOQUENT trk. 1995 Saint Cloud Elvira III Seeadler 2013 sp, wlkp ogier
ELVARO KWPN 2009 Calvaro Z April Love M ster Heartbreaker 2014 sp, wlkp nas.
ELVIS TER PUTTE BWP 2004 Diamant de Semilly Ukase Ter Putte Darco 29.10.2014 sp, wlkp nas.
EMERALD VAN’T RUYTERSHOF BWP 2004 Diamant de Semilly Carthina Z Carthago 2018 sp, wlkp nas.
EMIR R KWPN 2009 Colman B. Termie R 23 Rubert R. (R. Subertha 56) 2015 sp, wlkp nas.
EPSOM GESMERAY s.f. 1992 Jalisco B Renata V Starter 2009 sp, wlkp nas.
ESAUL trk. 1996 Fort Europa Vypas 2007 sp, wlkp ogier
ETOULON VDL KWPN 2009 Toulon Utareusa Calvados 2015 sp, wlkp nas.
ESTOBAR westf. 2004 Ehrentusch Florence Ferragamo 15.12.2010 sp, wlkp nas.
ESCOLAR westf. 2009 Estobar st. pr.st. Farah Dina L Fürst Piccolo 28.06.2016 sp, wlkp nas.
EUROCOMMERCE BERLIN KWPN 1994 Cassini Estia Caretino 2008 sp, wlkp nas.
EUROCOMMERCE SAMORANO han. 2003 Stakkato Wienerwuerstchen Wienerwald 2009 sp, wlkp nas.
EXPERIO s.f. 1992 Qredo de Paulstra Quanoe Kayack 07.04.2005 sp, wlkp nas.
EXPLOIT DU ROULARD BWP 1992 In Chala A Star de Roulard Matador 2007 sp, wlkp nas.
F-ONE USA KWPN 2010 TOULON BEAT ME TANGELO VAN DE ZUUTHOEVE 2014 sp, wlkp nas.
FALAISE DE MUZE BWP 2005 Wandor van de Mispelaere D’10 Walnut de  Muze Nabab de Reve 30.03.2017 sp, wlkp nas.
FANLAC KWPN 2010 Arizona Legina Libero H 2015 sp, wlkp nas.
FARRELL (Blue Horse Farrell) han. 2011 Fürstenball Desert Rose Dacaprio 2014 sp, wlkp nas.
FEU D’OR old. 2009 Fackeltanz Bonita Rohdiamant 14.04.2017 sp, wlkp nas.
FAREWELL III westf. 1999 Fidermark Riga Rosenkavalier 2007 sp, wlkp nas.
FERGAR MAIL (Chapultepec la Silla) s.f. 1993 LAUDANUM ADORET ALME Z 2014 sp, wlkp nas.
FIBONACCI KWPN 2010 Carambole pref Waomi Pythagoras 15.06.2015 sp, wlkp nas.
FIBBONACCI S (Flipper D’Illo) bad.-wurt. 2010 Flipper D’Elle Cita II Candillo lic. cza­so­wa na sezon 2015 sp, wlkp ogier
FIDERDANCE old. 2009 Fidertanz Donna Don Schufro 14.04.2017 sp, wlkp nas.
FIO old. 2002 Fiorissimo Suleika Sando Song 12.07.2013 sp, wlkp nas.
FLAWLESS han. 2011 Fursenball Dunja De Niro lic. cza­so­wa na sezon 2014 sp, wlkp nas.
FLORESTANO westf. 1999 Florestan I Dinara Dinard L 2009 sp, wlkp nas.
2016 ogier
FLY HIGH han. 1996 For Pleasure Loraine Landadel 08.12.2003 sp, wlkp nas.
FLYING DREAM KWPN 2010 ZAPATERO VDL WINDOCTRO RYAL K INDOCTRO 2014 sp, wlkp nas.
FOR KEEPS hes. 1996 For Pleasure Graphik Graphit 2005 sp nas.
2007 wlkp nas.
FOR PLEASURE han. 1986 Furioso II Gigantin Grannus 08.12.2003 sp, wlkp nas.
FORCHELLO westf. 2006 For Pleasure Cecily Collin L 15.12.2010 sp, wlkp nas.
FOR DANCE reń. 2013 For Romance I Reverie Rubiloh 28.06.2016 – lic. cza­so­wa na sezon 2016 sp, wlkp nas.
FOUNDATION han. 2008 Fidertanz Donna Doria De Vito 16.04.2014 sp, wlkp nas.
FRANKLIN KWPN 2010 Ampere Warkle M ster PROK Ferro pref 23.02.2018 sp, wlkp nas.
FUEGO DU PRELET s.f. 1993 Jalisco B Tornade du Prelet Uriel 2011 sp, wlkp nas.
FURIOSO XXVII / F XXI-23 / WIGO furio­so 1999 3372 Furioso XXI / F X-28 186 Przedświt XVII-15 4304 Przedświt XVII / P XIII-27 / Ares 16.06.2009 m nas.
FURSTENBALL old. 2008 Furst Heinrich Maradonna Donnerhall 26.02.2012 sp, wlkp nas.
FUSAIN DU DEFEY AA 1993 Phosph’or Jacinthe du Maury For Avril 07.04.2005 m, sp, wlkp nas.
FÜRST FÜGGER old. 2006 Furst Heinrich Piroschka Weltmeyer 01.05.2011 sp, wlkp nas.
FÜRST HEINRICH westf. 1998 Florestan I Dawina Donnerhall 10.03.2004 sp, wlkp nas.
FÜRST WILHELM han. 2006 Furst Heinrich Lady Scarlett Sandro Hit 15.11.2016 sp, wlkp nas.
FÜRST ROMANCIER old. 2004 Fürst Heinrich Ronja Romancier 16.04.2014 sp, wlkp nas.
FÜRST SAV han. 2013 Foundation Fürstin Fürst Heinrich lic. cza­so­wa na sezon 2016 sp, wlkp ogier
lic. sta­ła od 19.12.2017
FÜRSTENTRAUM bawar. 2003 Fürst Heinrich Maikiki Koenigstraum xx 28.10.2016 sp, wlkp ogier
GEMINI AES (xx CL) 2008 Good Twist xx Coldly Noble xx Noble Jay xx 05.01.2018 sp, wlkp nas.
GEORGE Z sBs 2012 Kannan Usha van’t Roosakker Chin Chin 26.09.2016 sp, wlkp nas.
GINO (Gino H) KWPN 2011 Calvino Z Jomara Ekstein 03.08.2017 sp, wlkp nas.
GIO SW Z Z 2014 Glasgow W vh Merelsnest Cedanga SW Numero Uno lic. cza­so­wa na sezon 2018 sp, wlkp ogier
Glasgow-W VH Merelsnest (VDL Glasgow vh Merelsnest) BWP 2006 Nabab de Reve Wendelina v’t Merelsnest Darco 03.01.2017 sp, wlkp nas.
GOLDBERG KWPN 2011 Amazing Star Whoopy Goldberg San Remo 15.11.2016 sp, wlkp nas.
GOLDFEVER han. 1991 Grosso Z Gundula Galvano 15.12.2010 sp, wlkp nas.
GOODMAN han. 1994 Graf Grannus Melissa Marsilio xx 08.12.2003 sp, wlkp nas.
GORDON GEKKO westf. 2014 Grey Flanell Donna Rubina Donnerhall 14.04.2017 lic. cza­so­wa sp, wlkp nas.
GRAMOUDALE KWPN 2011 Lord Leatherdale pref Thuja pref Negro 01.07.2015 sp, wlkp nas.
GRAND SLAM (ex. Lucky Won van het Bevrydthof) BWP 2011 Cardento Wonder A.S. Heartbreaker 2015 sp, wlkp nas.
GRANDEUR han. 1978 Gralsritter Elba Einblick 08.12.2003 sp, wlkp nas.
GRANDORADO TN (ex G. Eldoradus) KWPN 2011 Eldorado ven de Zeshoek Charmieque eli­te, eptm (spr), IBOP (spr), sport (spr) Carolus II 18.03.2016 sp, wlkp nas.
GREY FLANELL (ex. Goodman’s Dream, ex. For Ever) KWPN 2010 Gribaldi Onoeska Clavecimbel lic. cza­so­wa na sezon 2013 sp, wlkp nas.
lic. sta­ła od 15.07.2016
GRIBALDI trk. 1993 Kostolany Gondola II Ibikus 09.05.2011 sp, wlkp nas.
HANCOCK trk. 2009 Imperio St.Pr.u.Pr.St. Herzlicht II Muchhausen lic. cza­so­wa na sezon 2012 sp, wlkp nas.
HARLEY VDL KEUR KWPN 2001 Heartbreaker Larthago pref Carthago 02.08.2017 sp, wlkp nas.
HEARTBEAT (ex. Urban) KWPN 2001 Heartbreaker Elly Ramiro Z 15.06.2015 sp, wlkp nas.
HELERIS trk. 1996 Elaktronas Helija Homeras 2008 wlkp ogier
HERMES DE LUX hol. 2009 Hermes Dauthieux xo G-Manjana EGE Carthago lic. cza­so­wa na sezon 2013 sp, wlkp nas.
HICKSTEAD WHITE OS 2012 Hickstead Queentlina Coupe de Coeur lic. cza­so­wa na sezon 2015 sp, wlkp nas.
lic. sta­ła od 2018
HIRTENTANZ trk. 2003 Axis Herzlani Kostolany 07.04.2011 sp, wlkp nas.
HIS HIGHNESS han. 2000 Hohenstein Daireen st.pr.st. Donnerhall 23.04.2018 sp, wlkp nas.
HOHENSTEIN trk. 1991 Caprimond Helena IV Matador 08.12.2003 sp, wlkp nas.
HOMERUN (ex Halifax) KWPN 2012 Vivant van de Heffinck Double – Quick ster Tangelo van de Zuuthoeve 18.03.2016 sp, wlkp nas.
I’M SPECIAL DE MUZE BWP 2008 EMERALD VAN ’ T RUYTERSHOF WALNUT DE MUZE NABAB DE REVE 2015 sp, wlkp nas.
IBISCO xx 2000 Royal Solo Itza Local Suitor 06.02.2017 sp, wlkp nas.
ICEMAN DE MUZE BWP 2008 ERCO VAN’T ROOSAKKER TEEKITIEZZY DE MUZE FOR PLEASURE 2015 sp, wlkp nas.
ICONIC B KWPN 2013 Bon Bravour Niniek Jazz 02.10.2017 sp, wlkp nas.
INCOLOR old. 2000 Indoctro Wizz Kid Argentinus I 2008 sp, wlkp nas.
INDOCTRO pref hol. 1990 Capitol I Vanessa VII Caletto II 13.11.2007 sp, wlkp nas.
IT’S ME DU MESNIL s.f. 1996 Narcos II Tosca du Mesnil AA Count Ivor xx 2013 sp, wlkp ogier
JAGUAR MAIL s.f. 1997 Hand in Glove xx Elvira Mail Laudanum xx 31.03.2016 sp, wlkp nas.
JAZZ pref KWPN 1991 Coctail pref Chamrmante Ulster 2012 sp, wlkp nas.
JOHNNY BOY II s.f. 1997 Dollar du Murier Quina des Bruyeres Night and Day xx 2010 sp, wlkp nas.
JOVIAAL ES KWPN 2014 Fernando-H Elegant ster Casall lic. cza­so­wa na sezon 2018 sp, wlkp ogier
JOYRIDE KWPN 2014 Verdi Rachel Heartbreaker lic. cza­so­wa na sezon 2017 sp, wlkp ogier
JUST DO IT KWPN 1987 Jasper Tiranda Garant 2007 sp, wlkp nas.
K2 trk. 1999 Stradivari Pr.St. Kateja Inschallah 10.03.2004 sp, wlkp nas.
KAISER KARL old. 2003 KAISER FRANZ JEANNE D’ARC II LEFEVR 2007 sp, wlkp nas.
2015 ogier
KALASKA DE SEMILLY s.f. 1998 Le Tot de Semilly Normandy Night Night and Day xx 06.06.2012 sp, wlkp nas.
KANNDARCO (ex KANNGRANNUS) OS 2013 Kannan Whithney van de Kiekenhoef Darco xx lic. cza­so­wa na sezon 2016 sp, wlkp nas.
KANNAN KWPN 1992 Voltaire Cemeta Nimmerdor 06.06.2012 sp, wlkp nas.
KAPSONES W KWPN 2015 Cornet Obolensky Evanorella Carambole lic. cza­so­wa na sezon 2018 sp, wlkp ogier
KARANDASJ KWPN 1992 Fedor Corrie keur Irco Polo 2006 sp, wlkp nas.
KILIAN KWPN 1992 Boreas Enosa Nabuur 02.08.2005 sp, wlkp ogier
KING ARTHUR trk. 1998 Buddenbrock Konsula Consul 2011 sp, wlkp ogier
L.B. CONVALL hol. 2010 Carento Irette Cascavelle 15.05.2017 sp, wlkp nas.
LA CALIDAD hol. 2008 Lancer II Uganda VIII Cassini I lic. cza­so­wa na sezon 2011 sp, wlkp ogier
lic. sta­ła od sezo­nu 2015
LAGARO hol. 1987 Landgraf I Pasadena Marlon xx lic. cza­so­wa na sezon 2005 sp ogier
LANCER III hol. 1990 Landgraf I Inula Fantus 2007 sp, wlkp nas.
LANDACORD hol. 2003 Landjunge Kimba III Acord II 19.12.2007 sp, wlkp ogier
LANDOR S old. 1991 Landadel Fureida Godehard 14.12.2004 sp nas.
LANDSTREICHER hol. 1991 Landgraf I Alraune Capitol I 29.12.2015 sp, wlkp nas.
LARRON hol. 2001 Lancer II My Lady VI Linaro 20.01.2005 sp ogier
LAURIES AS han. 2002 Londonderry st.pr.st. Pik Lady Pik Bube 2007 sp, wlkp nas.
LAURIES CRUSADOR xx 1985 Welsh Pageant xx Square Note xx High Top xx 18.03.2016 sp, wlkp nas.
LAZIO westf. 2000 Lancer II Cesseria Cor de la Bryere 2007 sp, wlkp nas.
LEHNBACH hol. 1994 Landgraf I Violis Othello 2006 sp, wlkp nas.
LENNARD KWPN 1993 Zuidhorn Willemiena keur, pref Notaris 20.07.2018 sp, wlkp nas.
LEOVILLE s.f. 1999 Elan de la Cour Baby Love Fontaine Ahne 2007 sp, wlkp nas.
LE MISTRAL SWB 1992 Leuhen Mirkett Irco Marco 15.06.2010 sp, wlkp ogier
LE PRIMEUR han. 1997 Laptop Palue Pinkus 08.12.2003 sp, wlkp nas.
LE ROUGE trk. 2002 Pret a Porter St.Pr.St. Lantana V Tycoon 22.06.2006 sp, wlkp nas.
LE VIVALDI han. 2012 Vivaldi Soljanka Sandro Hit lic. cza­so­wa 2015 sp, wlkp nas.
LESOTHO hol. 1988 Landgraf I Vision III Cor de la Bryere 12.01.2006 sp, wlkp ogier
L’ESPRIT KWPN 2003 Lupicor Hera O Landgraf I 2008 sp, wlkp nas.
LEVISONN hol. 2005 Levisto Melodie VIII Lennon 28.02.2012 sp, wlkp nas.
LEXICON KWPN 1993 Voltaire Dakina Amor 12.11.2009 sp, wlkp nas.
LINTASBOY R würt. 1999 Lintas Greffiti Grand Ferdinand II 2007 sp, wlkp ogier
LONDON 32 OS 2002 Landstreicher De Luxe Aldato 09.07.2010 sp, wlkp ogier
LONDONDERRY han. 1995 Lauries Crusador xx Windsor Queen Warkant 08.12.2003 sp, wlkp nas.
LOOPING 32 hol. 1996 Lasino Elena X Lantaan 20.08.2010 sp, wlkp ogier
LORD Z hol. 1990 Lord Thia Calando I 05.12.2008 sp, wlkp nas.
LORDANOS hol. 1993 Landos W-Ashley Ahorn Z 2009 sp, wlkp nas.
LORDANOS PS DSP 2012 Lordanos Landra Levisto 30.07.2015
lic. cza­so­wa do koń­ca 2015
sp, wlkp ogier
LOS ANGELES westf. 2008 Light On Anabell Argentinus I lic. cza­so­wa na sezon 2013 sp, wlkp nas.
LOVE SOPREME hol. 1999 Limbus Ballade V Koenigspark xx 2006 sp, wlkp ogier
LUDWIG AS old. 2003 Ludwig von Bayern Verb.Pr.St. Belle Bijou Acord II 2009 sp, wlkp nas.
LUDWIG VON BAYERN baw. 1999 Landor S La Perla A Landino 2009 sp, wlkp nas.
LUPICOR KWPN 1995 Lux keur Jourdette S Pilot 2008 sp, wlkp nas.
LYCON westf. 2008 Light On Canberra Contender 2014 sp, wlkp nas.
LYJANERO hol. 2008 Landos Urzona Casall  lic. cza­so­wa na sezon 2014 sp, wlkp nas.
MADISON KWPN 1994 Guidam keur Zwiggy keur Nimmerdor 05.2007 sp, wlkp ogier
MAGNUM VD BISSCHOP BWP 2012 Elvis Ter Putte Aphrodite D’Arsouilles Nabab de Reve lic. cza­so­wa na sezon 2016, 2017 sp, wlkp ogier
MARACANÁ westf. 2015 Millennium Lorime P Lord Loxley I lic. cza­so­wa na sezon 2018 sp, wlkp nas.
MARQUES westf. 2012 Millennium st.pr.st. Sorana Sir Donnerhall I 15.11.2016 sp, wlkp nas.
MEMPHIS hol. 2001 Quinar Lara Sofia Carthago 2008 sp, wlkp nas.
MESSENGER han. 2007 Montender Barbie Girl Baloubet de Rouet 20.02.2013 sp, wlkp nas.
MIGHTY MAGIC hol. 2003 Mytens xx Neika I Heraldik xx 2011 sp, wlkp nas.
MILLENIUM trk. 2008 Easy Game Merle Ravel 10.07.2015 sp, wlkp nas.
MILLION DOLLAR BWP 2012 Plot Blue Gin Tonic de Muze Vigo D’Arsouilles 17.11.2017 sp, wlkp nas.
MONTE BELLINI westf. 2002 Montender Ramira Ramiro Z 2013 sp, wlkp nas.
MONTENDER KWPN 1994 Contender Jesprit Burggraaf 10.01.2006 sp nas.
MORAVIA westf. 1991 Monsieur xo St.Pr.St. Fortuna Fortissimo 10.04.2006 sp ogier
MORRICONE old. 2012 Millennium Hartima Rubin Royal 14.04.2017 sp, wlkp nas.
NABAB DE REVE BWP 1990 Quidam de Revel Melodie En Fa Artichaut 21.11.2012 sp, wlkp nas.
NELSON Z La Silla 1997 Nureyev Renata (Anja) Ramiro Z 2008 sp, wlkp nas.
NEMO słow. gorąc. 2008 Przedswit sverženský-2 Šari Przedswitt XII-9 13.04.2017
tyl­ko kla­cze wła­sno­ści SK Kalników
- ogier
NIKIDAM DU CHATEAU s.f. 2001 Quidam de Ravel Sophie du Chateau Galoubet A 16.02.2016 sp, wlkp ogier
NIMROY B KWPN 1990 Nimmerdor Anneke Primus 28.04.2009 sp, wlkp ogier
NINTENDER KWPN 2002 Namelus S Nambia Contender 2009 sp, wlkp nas.
NORTON D’EOLE SFA 2001 Cento Fragrance de Chalusse Jalisco B 05.05.2010 sp, wlkp nas.
NUMBER ONE hol. 2009 Numero Uno Ilka IV Corofino I 16.02.2016 sp, wlkp ogier
NUMERO UNO KWPN 1995 pref Libero H keur Jolanda Lord Calando 2008 sp, wlkp nas.
OGANO SITTE sBs 1998 Darco Ambasador Ialta Sitte Avontuur 2011 sp, wlkp nas.
OLYMPIC STAR DSP 2011 Olympic Fire Landra Levisto lic. cza­so­wa na sezon 2015 sp,wlkp nas.
lic. sta­ła od 22.12.2015
ORLANDO VD HEFFINCK BWP 1996 Heartbreaker Nefista vd Ruttershoeve Darco 2011 sp, wlkp nas.
PALISCO s.f. 1981 Jalisco B Ines des Barres Gaur xx 05.2007 sp, wlkp nas.
PARADIESVOGEL westf. 1989 Parademarsch I St.Pr.St. Discothek Disco-Star 22.02.2006 sp, wlkp nas.
PARCO BWP 1992 Darco Iliona v/h Carelshof Attack Z 14.12.2004 sp nas.
PATRIARCH baw. 1988 Piaster Wanja Wendekreis 03.03.2005 sp ogier
PAUILLAC DE MAIA LUA BWP 1992 Jalisco B Theodora xx Florida Moss xx 2009 sp, wlkp ogier
PAVAROTTI VAN DE HELLE BWP 1989 Pilot Dixi Direx 20.01.2005 sp nas.
PERFECT DE COQUERIE s.f. 2003 Orlando Diva de Dampierre Jalisco B 26.07.2016 sp, wlkp nas.
PERIGEUX han. 2002 Perignon Sensation Stakkato 18.03.2016 sp, wlkp nas.
PHIN PHIN BWP 1992 Chin Chin Miss Abdullah T Abdullah 2011 sp, wlkp nas.
PLACIDO KWPN 1997 Animo Falonie Voltaire 2007 sp, wlkp ogier
PRO SAVAGE old. 1996 Pilox Sarina Goldstern 10.03.2004 sp, wlkp nas.
QUABRI DE L’ISLE s.f.(A) 2004 Kannan Dinastie de L’isle Socrate de Chivre 2018 sp, wlkp nas.
QUADRIGUS M baw. 2002 Quartier Quinta M Contender 08.05.2009 sp, wlkp nas.
QUADRONEUR II DSP 2011 Quaterback Pirouette Sandro Hit lic. cza­so­wa na sezon 2015 sp, wlkp nas.
QUAID han. 2004 Quidam’s Rubin Vojeiza Voltaire 01.02.2011 sp, wlkp nas.
QUALITY hol. 1999 Quinar Cordelia Lantaan 05.2007 sp nas.
30.04.2009 wlkp nas.
QUALITY TIME hol. 2002 Quantum Cartonne Cantus 2012 sp, wlkp nas.
QUALITY TOUCH Z old./Z 1992 Quick Star Sevada Landgraf I 2008 sp, wlkp nas.
QUANTENSPRUNG han. 2010 Quando Quando Donna Laura Donnerhall 30.07.2015 sp, wlkp nas.
QUARTIER LATIN hol. 1995 Quattro B Datscha Dornflak 27.09.2016 sp, wlkp ogier
QUASIMODO VAN DE MOLENDREEF BWP 1993 Heartbreaker Jarme v’t Steentje Lys de Darmen 24.06.2008 sp, wlkp nas.
QUASIMODO Z Z 1999 Quidam de Revel Caloma Z Carthago 2018 sp, wlkp nas.
QUATAR DE PLAPE AA 1982 Emir IV Flore Djecko 04.04.2005 m, sp, wlkp nas.
QUATERBACK niem. koń sport. 2003 Quaterman Passionata Brandenburger 2009 sp, wlkp nas.
QUATERMAN brdbg 1999 Quando-Quando Rauberbrant Roccodero B 2007 sp, wlkp nas.
QUATERON old. 2010 Quaterback Urania Stedinger lic. cza­so­wa na sezon 2013 sp, wlkp nas.
QUATERSTERN DSP 2010 Quaterback Poetin III Sandro Hit lic. cza­so­wa na sezon 2013 sp, wlkp nas.
QUERCUS DU MAURY AA 1992 Quatar de Plape Jasione Samuel 08.12.2003 m, sp, wlkp nas.
QUICK LAURO Z Z 1994 Quick Star Laura Lauriston 2008 sp, wlkp nas.
QUIDAM hol. 2000 Quinar Lisene Landgraf I 2007 sp, wlkp nas.
QUIDAM DE REVEL s.f. 1982 Jalisco B Dirka Nankin 15.11.2004 sp, wlkp nas.
QUIDAM DE REVEL II Z (CL) s.f. 2005 Jalisco B Dirka Nankin 09.02.2017 sp, wlkp ogier
QUIDAMO westf. 2003 Quidam’s Rubin Lambada Lafontaine 2009 sp, wlkp nas.
QUIDAM’S RUBIN hol. 1999 Quidam de Revel Helvecia Landgraf I 15.11.2004 sp, wlkp nas.
QUINDALE DSP 2011 Quaterback Soraya Samarant 14.04.2017 sp, wlkp nas.
QUIDARO hol. 2007 Quidam de Revel Corrada J Corrado I 15.06.2015 sp, wlkp nas.
QUINTENDER hol. 2001 Quinar Klara I Contender 26.02.2012 sp, wlkp nas.
QUINTO DE B hol. 2000 Quinar Levante III Alexis Z 2007 sp, wlkp ogier
QUITE RUBIN han. 2006 Quidam’s Rubin Suprise Sandro Song 22.03.2016 sp, wlkp nas.
QUVEE PRESTIGE hol. 2010 Quidam de Revel U2 II Cento lic. cza­so­wa na sezon 2013 sp, wlkp nas.
16.02.2016 ogier
RADEBERGER westf. 1992 Ramiro Rona Romadour II 2007 sp, wlkp ogier
RASCIN han. 1995 Ramiro Z Paola Pilot 01.03.2016 sp, wlkp ogier
REBEL I Z han. 1981 Ramiro Z Argentina Z Alme Z 29.05.2008 sp, wlkp ogier
RELIUS han. 2001 Rohdiamant Wanessa Weltmeyer 22.02.2006 sp, wlkp nas.
REVOLUTION westf. 2013 Rocky Lee Rochelle Rouletto 28.03.2017 sp,wlkp nas.
ROC FOREVER westf. 2003 Rockwell Lady Sunshine Landstreicher 02.03.2011 sp, wlkp nas.
RON WILLIAM old. 1999 Rohdiamant Caronada Avignon 30.04.2009 sp, wlkp ogier
ROTSPON han. 1995 Rubinstein I St.Pr.St. Antalia Argentan I 08.12.2003 sp, wlkp nas.
RUBIN ROYAL old. 1996 Rohdiamant Rumirell Grundstein II 06.04.2006 sp, wlkp nas.
RUDELSBURG han. 1989 Ritual Grandezza Goya 22.02.2006 sp, wlkp nas.
SALAMON BWP 1995 Darco Nerva Skippy II 2013 sp, wlkp ogier
SAMBA HIT I bdbrg 1998 Sandro Hit Poesie Brentano II 22.02.2006 sp, wlkp nas.
SAMBA HIT II brdbg 2002 Sandro Hit Poesie Brentano II 2007 sp, wlkp nas.
SAN AMOUR old. 2004 Sandro Hit Puppenfee Plasir d’Amour 26.02.2012 sp, wlkp nas.
SAN SCHUFRO old. 2003 Sandro Hit Dubiola Blue Hors Don Schufro 2009 sp, wlkp nas.
SANCISCO old. 2001 Sandro Hit Rosenfee Rohdiamant 2009 sp, wlkp nas.
SANDOKAN LAND han. 2008 Stakkato Laro Landor S 16.04.2014 sp, wlkp nas.
SANDRO BOY old. 1993 Sandro Wiadora Grannus 2009 sp, wlkp nas.
SANDRO HIT old. 1993 Sandro Song Loretta Ramino 14.12.2004 sp nas.
SANDRO SONG old. 1988 Sandro Antenne II Gepard 2006 sp, wlkp nas.
SANTO DOMINGO DWB 2008 San Amour Pinacolada Furst Heinrich 27.07.2018 sp, wlkp nas.
SATISFACTION han. 1999 Stakkato Cecile Calypso II 2011 sp, wlkp nas.
SCANDIC KWPN 1999 Solos Cardex Noraline Amiral 2006 sp, wlkp nas.
SEZUAN DWB 2009 Blue Horse Zack Bogegardens Don Romina Blue Hors Don Schufro 20.02.2013 sp, wlkp nas.
SCHENKENBERG han. 2011 Stolzenberg Madame Montendro I 14.04.2017 sp, wlkp nas.
SHOWDANCER old. 2008 Sir Donnerhall I Rudilora Donnerschwee 2013 sp, wlkp nas.
SILVIO old. 1987 Sandro Gelbkatze Gepard 08.12.2003 sp, wlkp nas.
SIR DONNERHALL old. 2001 Sandro Hit Contenance D Donnerhall 13.02.2006 sp, wlkp nas.
SIR EUROPE old. 2013 Sir Donnerhall I Genoveva Welt Hit II lic. cza­so­wa na sezon 2016 sp ogier
lic. sta­ła od 19.12.2017 sp, wlkp
SIR SHUTTERFLY han. 2002 Silvio I Famm Forrest xx 2013 sp, wlkp nas.
SOLITAIR KWPN 1999 pref Voltaire keur Nigrante pref Libero H 2008 sp, wlkp nas.
SOMMERHIT brand. 1997 Sandro Hit Pamina Fruhlingsbote 12.06.2014 sp, wlkp ogier
SPARTACUS han. 2003 Stakkato Galina Grannus 2011 sp, wlkp nas.
STAKKATO han. 1993 Spartan Pia Pygmalion 14.12.2004 sp nas.
STAKKATO GOLD han. 2001 Stakkato Wertherroeschen Werther 2009 sp, wlkp nas.
STAKKATOL old. (OS) 2004 Stakkato Caroll Capitol I 2009 sp, wlkp nas.
STALYPSO han. 2002 Stakkato Caracalla Calypso II 2009 sp, wlkp nas.
STARPOWER han. 2008 Stakkato Enjoy Escudo I 2015 sp, wlkp nas.
STEDINGER old. 2000 Sandro Hit Verb.Pr.St. Bold-Fantasy Landadel 2009 sp, wlkp nas.
SUPERSTAR old. 2001 Sandro Hit Romanze Rohdiamant 2006 sp, wlkp nas.
SURPRICE old. 2007 Sir Donnerhall I Pustelblume Prince Thatch xx 26.02.2012 sp, wlkp nas.
SWAROVSKY old. 2004 Sandro Hit Herzdame Don Gregory 2009 sp, wlkp nas.
TALMA DE TALMA s.f. 2007 Carthago Joyeuse Qredo do Paulstra 28.06.2016 sp, wlkp ogier
TANGELO VAN DE ZUUTHOEVE BWP 1996 Narcos II Olympia van de Krekebeke Laudanum xx 24.04.2014 sp, wlkp nas.
TJUNGSKE KWPN 2000 Carthago OK Wiggy Julio Mariner xx 2007 sp nas.
2009 wlkp nas.
TOP GUN SEMILLY s.f. 2007 Quaprice Boimargot Quincy Tati du Palis Muguet du Manoir 06.06.2012 sp, wlkp nas.
TOTILAS KWPN 2000 Gribaldi Lominka Glendale 05.03.2012 sp, wlkp nas.
TOULON BWP 1996 Heartbreaker Nikita Jokinal de Bornival 03.11.2017 sp, wlkp nas.
UCCELLO KWPN 2001 Now or Never Baranda ster pref Saros keur 13.01.2017 sp, wlkp ogier
UCKERMARKER trk. 1993 Goldino Utopie Bartholdy 22.02.2006 sp, wlkp nas.
UKATO han. 2001 Stakkato Leona Literat 2010 sp, wlkp nas.
ULISSES (ex. Urealyso) KWPN 2001 Karandasj Maaike Voltaire 2007 sp, wlkp ogier
ULTIME ESPOIR KWPN 2001 Chellano Z Etoile du Catelet Laeken 2008 sp, wlkp nas.
ULTIMO KWPN 2001 Phin Phin Irence Burggraaf 2010 sp, wlkp nas.
UNICATO hol. 2013 Untochable Symphonie III Caretino lic. cza­so­wa na sezon 2016 sp, wlkp nas.
UNTOUCHABLE KWPN 2001 Hors la Loi II Promesse Heartbreaker 05.01.2018 sp, wlkp nas.
UNTOUCHABLE Z KWPN 2001 Heartbreaker Oleaster Burggraaf 2008 sp, wlkp nas.
UP TO DATE KWPN 2001 Camerino Keur prest Rococo Colino 01.03.2016 sp, wlkp ogier
UPGRADE KWPN 2001 Heartbreaker Palett Pilot 2008 sp, wlkp nas.
USTINOV KWPN 2001 Libero H Haifa Nimmerdor 2008 sp, wlkp nas.
UTAH Z KWPN/Z 2001 Quick Star Corola Corrado I 2008 sp, wlkp nas.
VAINQUEUR han. 2013 Vivaldi Raissa Z Rubioso N lic. cza­so­wa na sezon 2016 sp, wlkp nas.
VAILLANT KWPN 2002 For Pleasure Inella Nimmerdor 2008 sp, wlkp nas.
VAN GOGH KWPN 2002 Numero Uno Movera Bernstein 2008 sp, wlkp nas.
VENENO westf. 2011 Vitalis Diamond Lady Diamond Hit lic. cza­so­wa na sezon 2015 sp, wlkp nas.
VERDI KWPN 2002 Quidam de Revel Clarissa Landgraf I 30.11.2010 sp, wlkp nas.
VIGARO KWPN 2002 Tangelo van de Zuuthoeve Kiaralda Renville 2012 sp, wlkp nas.
VIGO D’ARSOUILLES BWP 1998 Nabab de Reve Illico D’Arsouilles Fleuri Du Manoir 29.10.2014 sp, wlkp nas.
VINCENZO KWPN 2002 Numero Uno Kyra Ekstein 2008 sp, wlkp nas.
VINGINO KWPN 2002 Voltaire pre­fe­rent Notre Dame Cassini I 18.03.2016 sp, wklp nas.
VIS A VIS westf. 2011 Vitralis Florenz Florestan I lic. cza­so­wa na sezon 2014 sp, wlkp nas.
VITTORIO hol. 2002 CALIPPO MA BELLE MARTEL 2014 sp, wlkp nas.
VOLTAIRE han. 1975 Furioso II Gogo Moeve Gotthard 2006 sp, wlkp nas.
VON CHACCO IXE s.f. 2009 Chacco-Blue Ixelle IXE Nidor Platiere 26.07.2016 sp, wlkp nas.
VULCATO DSP 2011 Vulkano Carisma P Carismo 12.04.2018 sp, wlkp nas.
WHITAKER KWPN 2003 Clinton Odette C Indoctro 2008 sp, wlkp nas.
WHITESNAKE KWPN 2003 CAVALIER (ex. MISTER) MOGLICHKEIT COROFINO I 2014 sp, wlkp nas.
WIZZERD VW KWPN 2003 Indoctro S-Maywies Corland 2011 sp, wlkp nas.
WOLKENTANZ I han. 1991 Weltmeyer Lovely Ludendorff 08.12.2003 sp, wlkp nas.
WORLD OF DREAMS han. 1993 World Cup I Carola Cardinal xx 2007 sp, wlkp nas.
ZAMBESI KWPN 2004 Heartbreaker Calanda Z Calvaro Z 2011 sp, wlkp nas.
ZANDOR Z reń. 1989 Zeus (Nurzeus) Pustelblume (Padua) Polydor 2008 sp, wlkp nas.
ZENTO KWPN 2004 Quasimodo Z Viola XI Caletto II 18.03.2016 sp, wlkp nas.
ZINEDREAM westf. 2014 Zinedine Panam Air Contender 14.04.2017 – lic. cza­so­wa sp, wlkp nas.
lic. cza­so­wa 2018
ZIROCCO BLUE VDL KWPN 2004 MR.BLUE LICORNE DES FORETS VOLTAIRE 2015 sp, wlkp nas.
ZURICH KWPN 2004 Berlin Tsarina Concorde 2008 sp, wlkp nas.

Uwaga!!
Powyższa lista nie zawie­ra nazw ogie­rów hodow­li zagra­nicz­nej, któ­re zgod­nie z zasa­da­mi poszcze­gól­nych pro­gra­mów hodow­la­nych, zosta­ły pod­da­ne pró­bom dziel­no­ści w Polsce.

Print Friendly, PDF & Email
Hodowca i Jeździec