Sprawy związkowe

Kontakt

 

W sprawach wystawienia paszportu koniowatego lub dokonania zmiany właściciela
prosimy kontaktować się z Okręgowymi / Wojewódzkimi Związkami Hodowców Koni.


Biuro PZHK jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 − 16:00

ul. Koszykowa 60/62 m. 16
00-673 Warszawa

Sekretariat tel. 22 628-03-61, 22 629-95-31, 22 628-98-38
Fax: 22 628-68-79

KRS: 0000162222, NIP: 525-10-52-043

Numer konta bankowego
68 1240 6175 1111 0000 4571 0410

PZHK nie udziela informacji handlowych, takich jak np. dane o właścicielach czy o miejscach przebywania koni.


Kontakt z pracownikami biura PZHK

p. o. Dyrektora

Grażyna Kujawska

Sekretariat

Marzena Woźbińska
hodowla@pzhk.pl
22 628-03-61, 22 629-95-31, 22 628-98-38,
797-288-483

Sprawy organizacyjne i marketing

Agnieszka Szymańska
szymanska@pzhk.pl
501-583-468

Ewa Jakubowska
jakubowska@pzhk.pl

Dział księgowości

Hanna Wojtkowska-Lipka
finanse@pzhk.pl
504-104-136

Dział IT

Mieczysław Staśkiewicz
519-337-173 (w godz. 12:00-19:00)

Barbara Lewandowska-Wawer
wawer@pzhk.pl
797-328-396

Katarzyna Izak
izak@pzhk.pl
797-328-346

Piotr Błażewicz (obsługa użytkowników CBDK)
blazewicz@pzhk.pl
508-566-659

Dział hodowlany

Paulina Peckiel
peckiel@pzhk.pl
509-058-932

Anna Cuber
cuber@pzhk.pl
503-123-654

Justyna Zięba
zieba@pzhk.pl
505-832-560

Ewa Metera-Zarzycka
zarzycka@pzhk.pl
797-328-361

Dział Ksiąg Stadnych
i Identyfikacji

Grażyna Kujawska
kujawska@pzhk.pl
500-784-246

Patrycja Wojciechowska
ksiegi@pzhk.pl
797-288-524

Elżbieta Strzelichowska
strzelichowska@pzhk.pl

Agnieszka Pielak
pielak@pzhk.pl


Mapa dojazdu

Hodowca i Jeździec