Zawody Ogólnopolskie w skokach przez przeszkody

Już za niecałe dwa tygodnie, 14-16 listopada, na Sopockim Hipodromie po raz kolejny odbędą się Zawody Ogólnopolskie w skokach przez przeszkody na najnowocześniejszej Hali Jeździeckiej w Polsce.

Szykuje się wspaniałe widowisko w którym weźmie udział ponad 100 zawodników. Zawody objęło patronatem Ministerstwo Sportu oraz Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a także Marszałek Województwa Pomorskiego i Wojewoda Pomorski.

W piątek, sobotę i niedzielę konkursy rozpoczynać będą się o 9:00 i trwać będą do 18:00.

Zawodom towarzyszą także zawody regionalne na poziomie L i P czyli 100 cm i 110 cm.
Zawody ogólnopolskie odbywają się na poziomie Małej Rundy (120 cm) Średniej Rundy (130 cm) i Dużej rundy (140 cm). Na niedzielę przewidziane są finały tych konkursów, pula nagród wynosi 40.000 zł.

Na parkurze sopockiej hali, będziemy mieli okazję oglądać czołowych polskich zawodników:

  • Jacka Zagora
  • Grzegorza Psiuka
  • Weronikę Wilską

Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Dla publiczności przygotowano dodatkowe bezpłatne atrakcje – emocjonujące wyścigi psów i sportowe emocje z klubem Calypso. Najmłodszych fanów jeździectwa zapraszamy na przejażdżki (atrakcja dodatkowo płatna, Hala Biała).

Zawody odbywają się na Hali Pomarańczowej sopockiego Hipodromu. Wejście na teren obiektu zlokalizowane jest od strony ulicy Łokietka, vis a vis Ergo Areny.

Szczegółowe informacje: www.hipodrom.sopot.pl

W imieniu organizatorów,
Zapraszamy!

Zawody_Ogolnopolskie_w_Skokach_przez_Przeszkody-Sopot_2014

Przewiń do góry