Newsletter PZHK

Polecamy nasz dzienny (wpisy z poprzedniego dnia wysyłane codziennie o godzinie 8-ej) lub cotygodniowy (wysyłany w soboty o godzinie 10-ej) Newsletter, czyli przegląd ostatnich aktualności, które ukazały się na stronie. Subskrypcja jest oczywiście bezpłatna! Wiadomości wysyłane są jedynie wtedy, gdy w aktualnościach na stronie PZHK pojawiło się coś nowego, od wysyłki poprzedniego Newslettera.
Jeśli zechcą Państwo zmienić swoją subskrypcję (częstotliwość otrzymywania wiadomości) lub anulować którąkolwiek z list, wystarczy kliknąć w odpowiedni odnośnik na dole otrzymanej wiadomości (w przypadku wypisania się ze wszystkich dostępnych list adres e-mail będzie wykasowany z naszej bazy, przez administratora strony, bez zbędnej zwłoki).

Aby zamówić Newsletter, wystarczy wpisać adres e-mail w polu poniżej i wybrać chociaż jedną z proponowanych list. Na Państwa skrzynkę mailową przyjdzie prośba o potwierdzenie subskrypcji Newslettera – w razie jej braku, proszę zajrzeć do folderu SPAM. Subskrypcję należy potwierdzić w ciągu 24h, po tym czasie należy ponowić wypełnienie formularza.

Formularz:

[mailpoet_form id=”2″]

Zapisanie się na Newsletter jest jednoznaczne z akceptacją poniższego oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polski Związek Hodowców Koni (dalej PZHK) z siedzibą w Warszawie (00-673) przy ul. Koszykowej 60/62 m. 16, w celu komunikacji związanej z uruchomieniem i wysyłką Newslettera PZHK.
Oświadczam, że PZHK poinformował mnie o dobrowolności podania danych i przysługujących mi prawach, w szczególności o prawie dostępu do treści danych, ich aktualizacji i zapomnienia. 

Scroll to Top