Newsletter PZHK

Polecamy nasz dzienny (wpisy z poprzedniego dnia wysyłane codziennie o godzinie 8-ej), cotygodniowy (wysyłany w soboty o godzinie 10-ej) lub żywieniowy (wpisy dotyczące „Porad żywieniowych” wysyłane niezwłocznie po ich publikacji) Newsletter, czyli przegląd ostatnich aktualności, które ukazały się na naszej stronie. Subskrypcja jest oczywiście bezpłatna! Wiadomości wysyłane są jedynie wtedy, gdy w aktualnościach na stronie PZHK pojawiło się coś nowego, od wysyłki poprzedniego Newslettera.
Jeśli zechcą Państwo zmienić swoją subskrypcję (częstotliwość otrzymywania wiadomości) lub anulować którąkolwiek z list, wystarczy kliknąć w odpowiedni odnośnik na dole otrzymanej wiadomości (w przypadku wypisania się ze wszystkich dostępnych list adres e-mail będzie wykasowany z naszej bazy, przez administratora strony, bez zbędnej zwłoki).

Aby zamówić Newsletter, wystarczy wpisać adres e-mail w polu poniżej i wybrać chociaż jedną z proponowanych list. Na Państwa skrzynkę mailową przyjdzie prośba o potwierdzenie subskrypcji Newslettera – w razie jej braku, proszę zajrzeć do folderu SPAM. Subskrypcję należy potwierdzić w ciągu 24h, po tym czasie należy ponowić wypełnienie formularza.

Formularz:

Zapisanie się na Newsletter jest jednoznaczne z akceptacją poniższego oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polski Związek Hodowców Koni (dalej PZHK) z siedzibą w Warszawie (00-673) przy ul. Koszykowej 60/62 m. 16, w celu komunikacji związanej z uruchomieniem i wysyłką Newslettera PZHK.
Oświadczam, że PZHK poinformował mnie o dobrowolności podania danych i przysługujących mi prawach, w szczególności o prawie dostępu do treści danych, ich aktualizacji i zapomnienia. 

Przewiń do góry