Selekcja

Miejsca i terminy zawodów, podczas których odbędą się konkursy kwalifikacyjne dla koni 4-, 5- i 6-letnich do MPMK 2019 w dyscyplinach ujeżdżenia i skoków przez przeszkody

 

Przypominamy, że jedynie pełne wyniki, zawierające datę urodzenia oraz pochodzenie konia, będą podstawą do kwalifikacji konia do MPMK.


UJEŻDŻENIE

I region (Zofia Górska)

  • ZO Kwieki – 31.05-2.06. (2 przejazdy kwalifikacyjne) dodatkowe kwalifikacje
  • CDI-W, CDI3*-YR-J-CH Sopot – 21-23.06. (2 przejazdy kwalifikacyjne) dodatkowe kwalifikacje
  • ZO Solec Kujawski – 2-4.08. (4 przejazdy kwalifikacyjne)
  • ZR Barłomino – 23-25.08. (4 przejazdy kwalifikacyjne)
    podczas Mistrzostw Województwa Pomorskiego

II region (Krzysztof Tomaszewski / Jacek Ryczywolski)

  • ZR Koryta, KJ Golden Horse – 12.05. (2 przejazdy kwalifikacyjne) dodatkowe kwalifikacje
  • ZR Koryta, KJ Golden Horse – 15-16.06. (2 przejazdy kwalifikacyjne)
  • ZR Józefin, KJ Aromer – 30.06. (1 przejazd kwalifikacyjny)
  • ZR Koryta, KJ Golden Horse – 13-14.07. (2 przejazdy kwalifikacyjne)
  • ZO Poczernin, KJ Poczernin – 26-27.07.
  • ZRiT-A, Józefin, KJ Aromer – 10-11.08. (2 przejazdy kwalifikacyjne) dodatkowe kwalifikacje
  • ZR Koryta, KJ Golden Horse – 14-15.09. (2 przejazdy kwalifikacyjne) dodatkowe kwalifikacje

III region (Marek Ruda)

  • LKJ Ochaby – 24-25.05. (2 przejazdy kwalifikacyjne)
  • KJ Osadkowski – 6-7.06. (4 przejazdy kwalifikacyjne) dodatkowe kwalifikacje
  • KJ Facimiech – 8-9.06. (2 przejazdy kwalifikacyjne)
  • KJ Lider Radzionków – 5-6.07.
  • LKJ Moszna – 10-11.08.
  • ZR Biały Las – 6-7.09. (4 2 przejazdy kwalifikacyjne) dodatkowe kwalifikacje
  • MPS Radzionków – 13-15.09. (2 przejazdy kwalifikacyjne) dodatkowe kwalifikacje

IV region (Jerzy Łukomski)

  • ZR Rybnica – 17-19.05. (2 przejazdy kwalifikacyjne)
  • ZR Baborówko – 28.07.
  • ZO/ZR Stajnia Rybnica – 9-11.08. (2 przejazdy kwalifikacyjne) dodatkowe kwalifikacje
  • ZO Drzonków – 24-25.08. (2 przejazdy kwalifikacyjne)
  • ZR Zagozd – 31.08.-1.09. (2 przejazdy kwalifikacyjne)

Zawody kwalifikacyjne do MŚMK w ujeżdżeniu:

  • Sopot – 21-23.06. (2 przejazdy kwalifikacyjne) podczas CDI-W, CDI3*-YR-J-CH
  • KJ Lider Radzionków – 5-6.07. podczas CDI YH

SKOKI PRZEZ PRZESZKODY

I region (Krzysztof Ferenstein)

  • ZO* Ciekocinko – 10-12.05. (2 przejazdy kwalifikacyjne)
  • CSN Gałkowo – 28-30.06. (2 przejazdy kwalifikacyjne)
  • ZR Turzyn – 20-21.07.
  • ZO** Dąbrówka Mała – 26-28.07. (2 przejazdy kwalifikacyjne)
  • ZO*/ZR Lotar Biskupiec – 16-18.08. (2 przejazdy kwalifikacyjne) dodatkowe kwalifikacje

II region (Krzysztof Tomaszewski)

  • ZO Warka – 31.05-1.06. (2 przejazdy kwalifikacyjne)
  • ZR Warka – 6-7.07. (2 przejazdy kwalifikacyjne)
  • ZR Bogusławice – 20-21.07.
  • ZO Bogusławice – 16-17.08. (2 przejazdy kwalifikacyjne)

III region (Krzysztof Koziarowski)

  • ZR KJK Romico Żywiec – 10-12.05. (2 przejazdy kwalifikacyjne) zawody dodatkowe
  • ZR Moszna – 1-2.06. (2 przejazdy kwalifikacyjne)
  • ZO Michałowice – 21-22.06. (2 przejazdy kwalifikacyjne)
  • ZO Leśna Wola – 26-27.07. (2 przejazdy kwalifikacyjne)
  • ZR Jakubowice – 16-17.08. (2 przejazdy kwalifikacyjne)

IV region (Janusz Bobik)

  • ZO Warnik – 17-19.05. (2 przejazdy kwalifikacyjne)
  • ZO Olsza – 15-16.06. (2 przejazdy kwalifikacyjne)
  • ZR Budzistowo – 6-7.07. (2 przejazdy kwalifikacyjne)
  • ZR Damasławek – 27-28.07. (2 przejazdy kwalifikacyjne)
  • ZO Olsza – 27-28.07. (konie 4- i 5-letnie; 6-latki konkursy 130 cm; 7-latki konkursy 135 cm)

Lista zawodów na których mogą zostać przeprowadzone skokowe eliminacje do MPMK jest zgodna z kalendarzem imprez PZJ 2019 w tej dyscyplinie – brane będą pod uwagę tylko tzw. zawody „otwarte”.

Hodowca i Jeździec