Selekcja

Miejsca i terminy zawodów, podczas których odbędą się konkursy kwalifikacyjne dla koni 4-, 5- i 6-letnich do MPMK 2020 w dyscyplinach ujeżdżenia i skoków przez przeszkody

 

Przypominamy, że jedynie pełne wyniki, zawierające datę urodzenia oraz pochodzenie konia, będą podstawą do kwalifikacji konia do MPMK.


UJEŻDŻENIE

I region (Zofia Górska)

  • ZO Kwieki – 26-28.06. (4 przejazdy kwalifikacyjne)
  • ZO Solec Kujawski – 31.07.-2.08. (4 przejazdy kwalifikacyjne)
  • ZR Barłomino – 21-22.08. (4 przejazdy kwalifikacyjne)

II region (Krzysztof Tomaszewski / Jacek Ryczywolski)

  • ZR KJ Aromer – 23-24.05. (3 przejazdy kwalifikacyjne)
  • ZR Fidelius – 30-31.05. (3 przejazdy kwalifikacyjne)
  • ZR SSKJ Golden Horse – 20-21.06. (3 przejazdy kwalifikacyjne)
  • ZR JKS Becker Sport – 27-28.06. (3 przejazdy kwalifikacyjne)
  • ZR KJ Aromer – 18-19.07. (3 przejazdy kwalifikacyjne)
  • ZR SSKJ Golden Horse – 25-26.07. (3 przejazdy kwalifikacyjne)
  • ZR KJ Aromer – 8-9.08. (3 przejazdy kwalifikacyjne)
  • ZR SSKJ Golden Horse – 15-16.08. (3 przejazdy kwalifikacyjne)
  • ZR JKS Becker Sport – 22-23.08. (3 przejazdy kwalifikacyjne)
  • ZR SSKJ Golden Horse – 5-6.09. (2 przejazdy kwalifikacyjne)

III region (Marek Ruda)

  • ZR Facimiech – 16-17.05. (2 przejazdy kwalifikacyjne)
  • ZO Jakubowice – 4-7.06. (2 przejazdy kwalifikacyjne)
  • CDN Ochaby – 19-20.06. (2 przejazdy kwalifikacyjne)
  • ZR Zbrosławice – 21-22.08. (2 przejazdy kwalifikacyjne)
  • ZR Radzionków – 29-30.08. (2 przejazdy kwalifikacyjne)

IV region (Jerzy Łukomski)

  • ZO Biały Las – 1-3.05. (2 przejazdy kwalifikacyjne)
  • ZR Rybnica – 29-31.05. (2 przejazdy kwalifikacyjne)
  • ZR Stęszewko – 13.06. (2 przejazdy kwalifikacyjne)
  • ZR Rybnica – 14-16.08. (2 przejazdy kwalifikacyjne)
  • ZO Drzonków – 21-23.08. (2 przejazdy kwalifikacyjne)

Zawody kwalifikacyjne do MŚMK w ujeżdżeniu:


SKOKI PRZEZ PRZESZKODY

I region (Krzysztof Ferenstein)

  • ZO2* Gałkowo – 19-21.06. (2 przejazdy kwalifikacyjne)
  • ZR Turzyn – 18-19.07. (2 przejazdy kwalifikacyjne / 4-latki)

II region (Krzysztof Tomaszewski)

  • ZO/ZR Warka – 22-24.05. (2 przejazdy kwalifikacyjne)
  • ZO/ZR Biesiekerz Rudny – 10-12.07. (2 przejazdy kwalifikacyjne)
  • ZO/ZR Warka – 24-26.07. (2 przejazdy kwalifikacyjne)
  • ZO/ZR Bogusławice – 21-23.08. (2 przejazdy kwalifikacyjne)

III region (Krzysztof Koziarowski)

  • ZR Radzionków – 29-30.08. (2 przejazdy kwalifikacyjne)

IV region (Janusz Bobik)

  • ZO Warnik – 4-6.05. (2 przejazdy kwalifikacyjne)
  • ZR Kaczenice (k. Zielonej Góry) – 27-28.06. (2 przejazdy kwalifikacyjne)
  • ZR Budzistowo – 4-5.07. (2 przejazdy kwalifikacyjne)
  • ZR Damasławek – 25-26.07. (2 przejazdy kwalifikacyjne)
  • ZO2* Olsza – 4-6.09.

Lista zawodów na których mogą zostać przeprowadzone skokowe eliminacje do MPMK jest zgodna z kalendarzem imprez PZJ 2020 w tej dyscyplinie – brane będą pod uwagę tylko tzw. zawody „otwarte”.

Informujemy, że podane daty i miejsca mogą ulec zmianie.

Hodowca i Jeździec