Selekcja

Miejsca i terminy zawodów, podczas których odbędą się konkursy kwalifikacyjne dla koni 4-, 5- i 6-letnich do MPMK 2021 w dyscyplinach ujeżdżenia i skoków przez przeszkody

 

Przypominamy, że jedynie pełne wyniki, zawierające datę urodzenia oraz pochodzenie konia, będą podstawą do kwalifikacji konia do MPMK.


UJEŻDŻENIE

I region (Zofia Górska)

  • ZO Barłomino – 1-2.05. (4 konk. kwalif. / 4-, 5-, 6-latki)
  • ZO Kwieki – 4-5.06. (4 konk. kwalif. / 4-, 5-, 6-latki)
  • MP Kuców Sopot – 25-26.06. (4 konk. kwalif. / 4-, 5-, 6-latki)
  • ZO/ZR KJ Lotar, Biskupiec – 2-4.07. (4 konk. kwalif. / 4-, 5-, 6-latki)
  • ZO Solec Kujawski – 6-8.08. (4 konk. kwalif. / 4-, 5-, 6-latki)

II region (Krzysztof Tomaszewski / Jacek Ryczywolski)

  • ZR JKS Salio – 7-9.05. (3 konk. kwalif. / 4-, 5-, 6-latki)
  • ZR KS BeckerSport – 22-23.05. (4 konk. kwalif. / 4-, 5-, 6-latki)
  • ZR KJ GoldenHorse, Koryta – 12-13.06. (4 konk. kwalif. / 4-, 5-, 6-latki)
  • ZR JKS Salio – 18-20.06. (3 konk. kwalif. / 4-, 5-, 6-latki)
  • ZR KS BeckerSport – 10-11.07. (4 konk. kwalif. / 4-, 5-, 6-latki)
  • ZO JKS Poczernin – 16-18.07. (4 konk. kwalif. / 4-, 5-, 6-latki)
  • ZR Łąck – 24-25.07. (4 konk. kwalif. / 4-, 5-, 6-latki)
  • ZR KJ GoldenHorse, Koryta – 20-22.08. (3 konk. kwalif. / 4-, 5-, 6-latki)

III region (Marek Ruda)

  • CDN Ochaby – 11-13.06. (2 konk. kwalif. / 4-, 5-, 6-latki)

IV region (Jerzy Łukomski)

  • ZO Biały Las – 30.04.-2.05. (4 konk. kwalif. / 4-, 5-, 6-latki)
  • ZR Wrocław – 12-13.06. (2 konk. kwalif. / 4-, 5-, 6-latki)
  • ZR Brzóski – 20.06. (2 konk. kwalif. / 4-, 5-, 6-latki)
  • ZR Baborówko – 31.07.-1.08. (4 konk. kwalif. / 4-, 5-, 6-latki)
  • ZR Wrocław – 7-8.08. (4 konk. kwalif. / 4-, 5-, 6-latki)
  • ZO Drzonków – 20-22.08. (2 konk. kwalif. / 4-, 5-, 6-latki)

Zawody kwalifikacyjne do MŚMK w ujeżdżeniu:

  • CDN Ochaby – 11-13.06.
  • ZO Sopot – 25-27.06.
  • ZO Poczernin – 16-18.07.

SKOKI PRZEZ PRZESZKODY

I region (Krzysztof Ferenstein)

  • ZO Gałkowo – 11-13.06. (2 konk. kwalif. / 4, 5-, 6-latki)
  • ZO Dąbrówka Mała – 25-27.06. (2 konk. kwalif. / 4-, 5-, 6-latki)
  • ZR Biskupiec – 6-8.08. (2 konk. kwalif. / 4-, 5-, 6-latki)

II region (Krzysztof Tomaszewski)

  • ZR Łąck – 5-6.06. (4 konk. kwalif./ 4-, 5, 6-latki)
  • ZR KJ Salio, Biesiekerz Rudny – 19-20.06. (2 konk. kwalif. / 4-latki)
  • ZR Equisport, Warka – 2-4.07. (2 konk. kwalif. / 4-latki)
  • ZO Equisport, Warka – 22-25.07. (2 konk. kwalif./ 4-, 5, 6-latki)
  • ZO Stow. Nap. Zagroda, Bogusławice – 20-22.08. (2 konk. kwalif./ 4-, 5, 6-latki)

III region (Krzysztof Koziarowski)

  • ZO/ZR KJ Szary, Michałowice – 25-26.06. (2 konk. kwalif. styl / 4-, 5-latki)
  • ZR Leśna Wola – 30-31.07. (2 konk. kwalif. styl / 4-, 5-latki)
  • ZR Jakubowice – 18-19.08. (2 konk. kwalif. / 4-, 5-latki)

IV region (Janusz Bobik)

  • ZO/ZR SCPMOlsza – 18-20.06. (2 konk. kwalif. styl / 4-, 5-latki)
  • ZR Damasławek – 3-4.07. (2 konk. kwalif. styl / 4-, 5-latki)
  • ZR Budzistowo – 4-5.07. (2 konk. kwalif. styl / 4-, 5-, 6-latki)
  • ZO/ZR Baborówko – 28-29.08. (2 konk. kwalif. styl / 4-, 5-, 6-latki)
  • SCPM Olsza – 3-5.09. (konk. kwalif. / 4-, 5-, 6-, 7-latki)

Lista zawodów na których mogą zostać przeprowadzone skokowe eliminacje do MPMK jest zgodna z kalendarzem imprez PZJ 2021 w tej dyscyplinie – brane będą pod uwagę tylko tzw. zawody „otwarte”.

Informujemy, że podane daty i miejsca mogą ulec zmianie.

Hodowca i Jeździec