Powożenie na Partynicach

Amatorski Klub Ujeżdżeniowy „Thomson” oraz Komisja Powożenia PZJ informują że w dniach 07-09 maja br. na terenie TWK Partynice odbędą się Zawody Ogólnopolskie w Powożeniu. Jest to termin o tydzień przesunięty w stosunku do pierwszego proponowanego przez organizatora i jest to termin ostateczny. Wpływ na zmianę terminu miał fakt odwołania zawodów w Bydgoszczy, które miały odbyć się w połowie maja.

Zawody na Partynicach są pierwszymi z pięciu zawodów w tym sezonie, w trakcie których rozgrywana będzie między innymi klasa Otwarta B-C. Nagrodą dla zwycięzcy rankingu tej klasy w tym roku jest…

nowa bryczka maratonowa.

Oprócz w/w będą rozegrane również powstałe w tym roku klasy sportowe dla początkujących: Otwarta A, oraz Otwarta C. Zasady ich rozgrywania oraz warunki uczestnictwa są podane w załączniku. Oczywiście tak jak dotychczas na każdych zawodach będą rozegrane wszystkie kategorie klas: C, N, i L.
Prosimy zapoznać się z nowym regulaminem dyscypliny powożenia. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy: irekkozlowski@jagodne.pl.

Równolegle z zawodami oficjalnymi rozegrane zostaną Zawody Amatorskie w Powożeniu, warunki ich rozegrania również podane są w oddzielnym załączniku.

Zawody będą towarzyszyły organizowanemu przez Urząd Miasta Wrocław majowemu piknikowi Gazety Wyborczej.

Zapraszamy zawodników oraz wszystkich miłośników powożenia.

Szczegółowe informacje:
Andrzej Horoszko 0-512-386-092
Ireneusz Kozłowski 0-604-789-199

Przewiń do góry