PZHK na Torwarze

W nadchodzący weekend 25-27 marca br. już po raz 10 pod dachem Torwaru zagoszczą konie. Będzie to jubileuszowe spotkanie sympatyków jeździectwa, więc nie zabraknie oryginalnych atrakcji towarzyszących. Ponad emocje sportowe, czyli Finał Pucharu Świata Ligii Europy Środkowej w Skokach i Ujeżdżeniu, organizatorzy przygotowali bogaty program edukacyjny (blok konferencyjny) oraz liczne pokazy adresowane, zarówno do najmłodszych koniarzy (Dzień dla Dzieci), jak i nieco starszych, dla których tematyka hipologiczna jest pasją życia, a niekiedy i profesją.

Tradycyjnie nie zabraknie Polskiego Związku Hodowców Koni. W hali głównej będziemy mieli swoje stoisko, gdzie znajdziecie Państwo bieżące i archiwalne pozycje wydawnicze poświęcone hodowli koni (m.in. wiosenne wydanie kwartalnika „Hodowca i Jeździec” 2/2011), końskie gadżety oraz przez 3 dni trwania imprezy będziemy przeprowadzali ankietę sondażową mającą za zadanie odpowiedzieć na pytanie w jakim kierunku rozwija się branża. Niniejszym z góry dziękujemy za udział w tym ciekawym badaniu jeździecko-hodowlanym.

Ponadto PZHK zaangażował się w sesję szkoleniową. Wśród wielu zagadnień z pogranicza zootechniki, hipiatrii czy sportu jeździeckiego, przykładowo nasze koleżanki – Anna Cuber i Paulina Peckiel – spróbują możliwie najszerzej przedstawić i zachęcić do polskich ras koni, czego najlepszą puentą będzie sobotnia uroczysta dekoracja zwycięzców rankingów – nagrodzenie najwyżej sklasyfikowanych w sezonie 2010 zawodników dosiadających rodzimego produktu hodowlanego. Zapraszamy do udziału w X Warsaw Horse Days!!!

Broszury informacyjne:

Przewiń do góry