10 lat Hodowcy i Jeźdźca

Właśnie rozpoczynamy obchody 10-lecia „Hodowcy i Jeźdźca”, kwartalnika wydawanego przez Polski Związek Hodowców Koni we współpracy z wieloma branżowymi partnerami. Bez pomocy i zaangażowania tysięcy osób, tej gazety by nie było. Za to wszystkim sympatykom i współtwórcom wielkie dzięki. Stąd też najnowsze wydanie zaliczyć możemy do jubileuszowego…
Kupujcie jesiennego „Hodowcę i Jeźdźca”, bo to wydanie zaliczyć należy do historii. 10 lat minęło jak jeden dzień, Don Kichot na okładce, a w środku 140 stron dla hodowców, właścicieli i użytkowników koni.
Wraz z pierwszymi chłodami i kolorami jesieni, które staraliśmy się oddać na froncie HiJ, zagościła w Polsce jesień. Temperatura powietrza spadła, podobnie jak temperatura na jeździeckich arenach. Rozpoczął się czas na podsumowania i ewaluacje przed rozpoczęciem przygotowań do kolejnego sezonu zarówno sportowego jak i hodowlanego. Zachęcamy do sięgnięcia do nowego numeru i refleksji nad zamieszczonymi tam relacjami, komentarzami, analizami. Zachęcamy również do poszerzenia swojej wiedzy oraz chwilę przyjemności podczas spotkania ze sztuką, kulturą i historią.

Więcej na stronie internetowej naszego kwartalnika…

Zespół Redakcyjny HiJ

Scroll to Top