Końskie SPA

Jeśli myślisz, że tylko ludzie korzystają z zabiegów regeneracyjnych – jesteś w błędzie. Jeśli nie wierzysz, że konie też korzystają z solarium, masaży, akupunktury, maseczek regeneracyjnych czy lamp na podczerwień, nie może Cię zabraknąć w Pawilonie Polskiej Hodowli! Dla niedowiarków przygotowaliśmy specjalne stoisko, na którym pokażemy na czym polega praca „końskiego” masażysty i rehabilitanta.
Jeździectwo staje się coraz bardziej popularne, a ponieważ apetyt rośnie w miarę jedzenia, wymagamy od naszych koni coraz więcej. Chcemy by biegały szybciej, skakały wyżej i wykonywał nienaturalne dla nich ewolucje. Zapominamy jednak, że konie, podobnie jak my – jeźdźcy, to także sportowcy, którzy potrzebują dodatkowych zabiegów pielęgnacyjno – rehabilitacyjnych, aby pozostać w dobrej formie przez wszystkie lata użytkowania.
Tych z Was, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej na temat zabiegów pielęgnacyjno – rehabilitacyjnych, zapraszamy na wykład organizowany w ramach „Uniwersytetu Jeździeckiego”.

Zasady udziału w wykładach Uniwersytetu Jeździeckiego w sekcji „Uniwersytet Jeździecki” na stronie Cavaliady lub na www.uniwersytetjezdziecki.pl

Przewiń do góry