PZHK zaprasza na Torwar

W dniach 8-10 marca znowu pod dachem Torwaru zawitają konie. Cavaliada w Warszawie, już po raz kolejny dostarczy środowisku jeździeckiemu i hodowlanemu, wielu duchowych przeżyć a przede wszystkim emocji sportowych. Miłośnicy koni, zarówno tych małych, jak i dużych, będą mieli niepowtarzalną okazję obejrzeć nie tylko rywalizujących ze sobą najlepszych europejskich jeźdźców skokowych ale także szereg pokazów z udziałem naszych rodzimych koni.
Polski Związek Hodowców Koni wspólnie z Agencją Nieruchomości Rolnych i jej jednostkami przygotował wiele atrakcji, które wypełnią Państwu wolny czas pomiędzy poszczególnymi konkursami. Prawdziwą ucztą duchową powinny być pokazy z udziałem najpiękniejszej rasy, jaką są konie arabskie hodowane w naszych stadninach państwowych. Nie mniejszych przeżyć dostarczą także hucuły, konie małopolskie czy polskie konie zimnokrwiste, które wprawdzie urodą nie dorównują arabom ale posiadają wiele innych zalet i niepowtarzalny wygląd zwany majestatycznym wdziękiem, którym zachwycają się ich miłośnicy.

Polski Związek Hodowców Koni jest współorganizatorem tej niepowtarzalnej imprezy, którą w dniach 8-10 marca będziecie Państwo oglądać na warszawskim Torwarze. Serdecznie zapraszamy na to niezwykłe show, jak również do stoiska Polskiego Związku Hodowców Koni, gdzie spotkają Państwo naszych doświadczonych pracowników, którzy stosownie do potrzeb uzupełnią Państwa wiedzę dotyczącą reguł i zasad obowiązujących w hodowli koni.

Gorąco zapraszamy i oczekujemy Państwa na terenie Torwaru podczas tych niecodziennych dni.

Przewiń do góry