Aukcja „TERAZ POLSKIE KONIE” 2014

Polski Związek Hodowców Koni i Agencja Nieruchomości Rolnych, we współpracy z firmą Polturf – Barbara Mazur i Międzynarodowymi Targami Poznańskimi, zapraszają do zapoznania się z warunkami zgłoszeń koni na aukcję koni wierzchowych „Teraz Polskie Konie”, która planowana jest w Pawilonie Polskiej Hodowli, w czasie Cavaliady w Poznaniu w dniach 4-7 grudnia br.

Może dzięki powyższej inicjatywie uda się nawiązać do najlepszych tradycji Aukcji Pride of Poland, imprezy odbywającej się w Janowie Podlaskim nieprzerwanie od ponad 30 lat, gdzie polski koń czystej krwi arabskiej jest rozpoznawalną i cenioną marką na forum międzynarodowym. Tak, aby rynek na konie polskiej hodowli pomyślnie się rozwijał…

Zapraszamy potencjalnych wystawców, klientów oraz publiczność na aukcje „Teraz Polskie Konie”!!! Budujmy razem historię nowego przedsięwzięcia, które miejmy nadzieję, skutecznie zastymuluje obrót końmi rodzimej hodowli, bowiem cudze chwalicie swego nie znacie, sami nie wiecie co posiadacie!

Hodujemy w Polsce konie do sportu, rekreacji i turystyki. Mamy doskonałe i wszechstronnie użytkowe polskie konie. Nie musimy kupować ich na zachodzie. Jedynie pochwalmy się nimi…

Do zobaczenia w Pawilonie Polskiej Hodowli na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich podczas Cavaliady, 4-7 grudnia br.

W załączeniu formularz zgłoszeniowy.

Teraz Polskie Konie

Przewiń do góry