CAVALIADA dla Polaków

Nowe konkursy, które pojawiły się w programie CAVALIADY Poznań 2014, czyli CSI1* oraz CSI-YH dają dużą szansę polskim zawodnikom, dla których do tej pory start w tym wydarzeniu był wcześniej tylko marzeniem.

Podczas CAVALIADY Poznań 2014 obserwować będziemy zawody sportowe na dwóch arenach. Na arenie głównej rozgrywać się będą głównie zawody CSI3*-W. Jednak w tym roku dodatkowo na Arenie B będziemy śledzić rywalizacje par zgłoszonych do zawodów CSI1* oraz młodych koni.

To okazja dla mniej doświadczonych zawodników, żeby wziąć udział w CAVALIADZIE, ponieważ wysokość przeszkód ustawiona będzie od 120 do 135 cm. Dla jeźdźców, którzy do tej pory tylko marzyli o CAVALIADZIE jest to bardzo dobra wiadomość, tym bardziej, że najlepsze pary zobaczymy na arenie głównej w niedzielę podczas finału ONE STAR CHALLENGE.

Oprócz zawodów jednogwiazdkowych na Arenie B publiczność CAVALIADY na obejrzy również największe gwiazdy CAVALIADY w konkursach CSI dla młodych koni – w rundzie koni 6-cio i 7-mio letnich. Także przy tych zawodach, najlepszych jeźdźców podziwiać będziemy w Finale Rundy Młodych Koni na Arenie Głównej w sobotę 6 grudnia.

Arena B zlokalizowana będzie w tzw. Miasteczku CAVALIADY, w którym znajdziemy również największą w Polsce targową ofertę sprzętu i artykułów jeździeckich.

Organizatorzy przygotowali dla zwiedzających dwa rodzaje biletów. Pierwszy – bilet wstępu dna targi uprawniać nas będzie do wejścia na arenę pokazową, dzięki czemu obejrzymy kawałek rywalizacji sportowej.

W ofercie są również dostępne bilety na CAVALIADA Sport – na Arenę A, dzięki którym bez dodatkowych opłat również będziemy mogli odwiedzić Miasteczko CAVALIADY.

Przewiń do góry