CAVALIADA – wykupiliście wszystkie karnety!

O popularności CAVALIADY wśród publiczności, która po raz piąty odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich świadczy fakt, że na dwa tygodnie przed wydarzeniem pula karnetów na część sportową została sprzedana. Miłośnicy skoków konnych cały czas kupują bilety na pojedyncze dni CAVALIADY Sport, ale miejsc na trybunach jest coraz mniej.

Jak co roku CAVALIADA podzielona jest na strefę SPORT oraz strefę Targi / Pokazy. Jeśli planujemy dłuższą podróż do Poznania na CAVALIADĘ Sport, już teraz pomyślmy o kupnie pojedynczych biletów. Ponieważ ilość wolnych miejsc na trybunach z dnia na dzień się kurczy, nie ma gwarancji, że dostaniemy bilety na CSI3*-W w dniu zawodów. Warto przypomnieć, że z biletem lub karnetem na CAVALIADA Sport wejdziemy oczywiście na wszystkie atrakcje dostępne poza Areną A. Odwiedzimy również tzw. czteropak, czyli kompleks pawilonów, w których zlokalizowane będą targi, Pawilon Polskiej Hodowli, parkur B czy strefa dziecka.

Cavaliada_Poznan_2014-sport

Wizytę na CAVALIADZIE możemy zaplanować tylko w strefie Targi / Pokazy. Właśnie z biletem do tej strefy wejdziemy na targi i zapoznamy się z bogatą ofertą wystawców lub będziemy kibicować sportowcom startującym z zawodach CSI1* oraz CSI1*-YH czy Claas Halowym Pucharze Polski WKKW. Ponadto na arenie B czekać na nas będą pokazy przygotowane przez Polski Związek Hodowców Koni i Agencję Nieruchomości Rolnych. W piątek i sobotę odbędzie się tam również aukcja koni wierzchowych. Bilety do strefy Targi / Pokazy niezależnie od frekwencji kupimy bez ograniczeń podczas całego wydarzenia, w kasach MTP.

Cavaliada_Poznan_2014-targi

W zależności od wyboru strefy, w której zaplanujemy udział, możemy kupić bilety na Sport lub Targi / Pokazy. Szczegółowe informacje o biletach znajdziemy na stronie CAVALIADY w zakładce www.cavaliada-poznan.pl/pl/bilety.

Przewiń do góry