CAVALIADA Poznań pęka w szwach

Bez mała 700 zgłoszonych koni. CSI3*-W i CSIYH – potwierdzeni. CSI1* musi poczekać do poniedziałku. W oświadczeniu organizator dziękuje zawodnikom za zaufanie do CAVALIADY i zapowiada ważne zmiany w przyszłorocznej edycji.

Po raz kolejny organizatorzy przekonali się, jak wielkie emocje wśród zawodników budzi CAVALIADA Poznań. Zainteresowanie udziałem w CAVALIADZIE także i w tym roku jest duże.

cytatDziękujemy wszystkim zawodnikom za zaufanie jakie nam okazują tak licznie aplikując o prawo startu. To dla nas zaszczyt i jednocześnie potwierdzenie, że nasza praca ma sens. Niestety biorąc pod uwagę zarówno treść propozycji zawodów, a także możliwości programowe, z żalem to stwierdzam, że nie jesteśmy w stanie przyjąć wszystkich uczestników zawodów.
W poprzedniej edycji, odpowiadając na duże zainteresowanie startami, w programie CAVALIADY pojawiły się zawody na drugim parkurze. Tegoroczna frekwencja potwierdza konieczność dalszego, konsekwentnego rozwoju tego projektu. Dlatego już dziś nosimy się z zamiarem, aby od edycji 2016 CAVALIADA Poznań była miejscem rozgrywania zawodów na trzech parkurach jednocześnie.
Tym samym obok uznanych zawodników, często gwiazd światowego formatu, szanse startu będą mieć także ci, którzy podczas CAVALIADY zdobywać będą doświadczenie, aby w kolejnych latach móc rywalizować z tymi najlepszymi.

Tomasz Kobierski
wiceprezes Międzynarodowych Targów Poznańskich
przewodniczący Komitetu Honorowego

Zapraszamy do zapoznania się z listami zawodników:

Przewiń do góry