Zapraszamy do Pawilonu Polskiej Hodowli na Cavaliadę do Poznania!

PAWILON POLSKIEJ HODOWLI to nie tylko wyjątkowe miejsce, w którym hodowla spotyka się ze sportem, praca jest fascynującą przygodą, a nauka świetną zabawą! To także miejsce, które wrosło już w tradycję spotkań miłośników koni i sportu jeździeckiego podczas kolejnych edycji Cavaliady.

Pomysł powstał w 2012 roku z inicjatywy Polskiego Związku Hodowców Koni i Agencji Nieruchomości Rolnych oraz Międzynarodowych Targów Poznańskich w celu promocji polskiej hodowli koni oraz podkreślenia, jak duże znaczenie ma przemysł konny w polskiej rzeczywistości. To jedyne tego rodzaju przedsięwzięcie w Polsce.

PAWILON POLSKIEJ HODOWLI przybliża temat hodowli koni w Polsce, jak również prezentuje całe spektrum możliwości, jakie niesie ze sobą ta dynamicznie rozwijająca się gałąź przemysł. Nasi goście będą mieli możliwość obejrzenia przedstawicieli naszych rodzimych ras koni, wzięcia udziału w aukcji polskich koni wierzchowych TERAZ POLSKIE KONIE. Najmłodszych miłośników koni zaprosimy na przejażdżki na kucykach!

Już po raz kolejny Polski Związek Hodowców Koni oraz Agencja Nieruchomości Rolnych zaprosi wszystkich gości Cavaliady na wspaniałe widowisko. Tegoroczny spektakl nosi tytuł pt. KONIE WCZORAJ, DZIŚ I JUTRO. Odbędzie się w sobotnie popołudnie. Poprowadzi go Paweł Kleszcz. Nie może Was tam zabraknąć!

Bądźcie naszymi gośćmi, czekamy na was w PAWILONIE POLSKIEJ HODOWLI!

1-4 grudnia 2016 r.

PAWILON POLSKIEJ HODOWLI

Pawilon 8A na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich

Cavaliada Poznań 2016

Przewiń do góry