Cavaliada 2016: Dziękujemy gościom Pawilonu Polskiej Hodowli!

Jak co roku zaprosiliśmy wszystkich miłośników koni do odwiedzenia PAWILONU POLSKIEJ HODOWLI – wyjątkowego miejsca, gdzie hodowla łączy się ze sportem, nauka z zabawą, a ludzie spotykają się ze sobą, aby podzielić się spostrzeżeniami, refleksjami i serdecznościami. I jak co roku nie zawiedliśmy się!

Pomysł organizacji PAWILONU POLSKIEJ HODOWLI powstał 5 lat temu z inicjatywy Międzynarodowych Targów Poznańskich, Polskiego Związku Hodowców Koni i Agencji Nieruchomości Rolnych, aby promować polską hodowlę koni i szeroko pojmowany przemysł konny.

Także w tym roku wszyscy miłośnicy koni w PAWILONIE POLSKIEJ HODOWLI mogli obejrzeć pokazy i wystawy, a najmłodsi rozpocząć swoją przygodę z końmi podczas przejażdżek na kucach. W naszej stajni pokazowej czekało na nich 40 koni różnych ras i maści z całego kraju! Z niepowtarzalnej okazji, aby zobaczyć tak wiele różnych koni w jednym miejscu i porozmawiać z ich hodowcami, opiekunami i trenerami, skorzystały tłumy odwiedzających. Pokazy specjalne z udziałem koni polskiej hodowli (ponad 30 koni) odbywały się przy pełnych trybunach. Aukcja koni wierzchowych TERAZ POLSKIE KONIE przyciągnęła nie tylko potencjalnych nabywców, ale także wszystkich, którzy chcieli poczuć emocje związane z licytacją.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że po raz kolejny Pawilon Polskiej Hodowli tętnił życiem podczas jeździeckiego święta w Poznaniu!

fot. Małgorzata Sieradzan

Przewiń do góry