Cavaliada Warszawa 2017: Wręczyliśmy nagrody!

W piątek 24 lutego, podczas Cavaliady w Warszawie w imieniu Komisji Księgi Stadnej Koni Rasy Małopolskiej uhonorowaliśmy zawodników, którzy najmocniej związali swoją karierę sportową z końmi małopolskimi.

Podczas dekoracji Finał Halowego Pucharu Polski WKKW Wiceprezes Polskiego Związku Hodowców Koni – Tomasz Siergiej oraz członkowie Komisji Księgi Stadnej Koni Rasy Małopolskiej Jacek Kozik i Agnieszka Szymańska wręczyli nagrody Arturowi Społowiczowi i Pawłowi Warszawskiemu za promocję koni rasy małopolskiej w najbardziej wymagającej dyscyplinie jeździeckiej jaką jest Wszechstronny Konkurs Konia Wierzchowego.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na koniach polskiej hodowli, szczególnie w zbliżających się Mistrzostwach Europy w WKKW, które odbędą się w dniach 17-20 sierpnia w Strzegomiu!

W sobotę, 25 lutego przed pokazami organizowanymi przez nas i Agencję Nieruchomości Rolnych W uhonorowaliśmy pana Remigiusza Makowskiego, hodowcę koni rasy polski koń szlachetny półkrwi, które z powodzeniem startują w wysokiej rangi zawodach jeździeckich.

Pan Remigiusz należy do grona hodowców, którzy w ostatnich 6 latach zaprezentowali największą liczbę koni w Mistrzostwach Polski Młodych Koni w skokach przez przeszkody i ujeżdżeniu.

Symboliczną nagrodę wręczył Prezes Polskiego Związku Hodowców Koni – pan Paweł Mazurek.

Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu kolejnych sukcesów hodowlanych i sportowych!

fot. Małgorzata Sieradzan

Przewiń do góry