Miejsca i terminy zawodów, podczas których odbędą się konkursy eliminacyjne do MPMK 2010 w ujeżdżeniu i skokach przez przeszkody

UJEŻDŻENIE

I region (Zofia Górska)

  • Krzwidzyn, LKS Nadwiślanin 06-07.08. (4 przejazdy eliminacyjne – po 2 dziennie)

II region (Sławomir Pietrzak)

  • Augustówek, KJ Bajardo 02-03.07. (4 przejazdy eliminacyjne – po 2 dziennie)
  • Józefin, KJ Aromer 23-24.07. (2 przejazdy eliminacyjne – po 1 dziennie)
  • Józefin, KJ Aromer 15.08. (2 przejazdy eliminacyjne)

III region (Marek Ruda)

  • Zakrzów, Lewada 08.05. (2 przejazdy eliminacyjne)
  • Zakrzów, Lewada 28-29.05. (2 przejazdy eliminacyjne – po 1 dziennie)
  • Swoszowice, WLKS Krakus 4.06. (2 przejazdy eliminacyjne)
  • Rybnik, TS Kuźnia 18.06. (2 przejazdy eliminacyjne)

IV region (Jerzy Łukomski)

  • ZOO Ostrów Wlkp. 11-12.06. (2 przejazdy eliminacyjne – po 1 dziennie)
  • KJ Zagozd 04.07. (2 przejazdy eliminacyjne)
  • WTWK Partynice, AKU Thomson 08.08. (2 przejazdy eliminacyjne)

Eliminacje do MŚMK w ujeżdżeniu:

  • ZO-A Zakrzów, Lewada 28-29.05. (2 przejazdy eliminacyjne – po 1 dziennie)
  • ZOO Ostrów Wlkp. 11-12.06. (2 przejazdy eliminacyjne – po 1 dziennie)

SKOKI PRZEZ PRZESZKODY

I region (Krzysztof Ferenstein)

  • Starogard Gdański 05-06.06. (2 przejazdy eliminacyjne – po 1 dziennie)
  • Galiny 19-20.06. (2 przejazdy eliminacyjne – po 1 dziennie)
  • Liski 03-04.07. (2 przejazdy eliminacyjne – po 1 dziennie)
  • Gałkowo 10-11.07. (2 przejazdy eliminacyjne – po 1 dziennie)

II region (K. Tomaszewski)

  • Janów Lubelski 09-10.07. (4 przejazdy eliminacyjne – po 2 dziennie)
  • SO Bogusławice 20-21.07. (4 przejazdy eliminacyjne – po 2 dziennie)

III region (Krzysztof Koziarowski)

  • Moszna 26-27.06. (4 przejazdy eliminacyjne – po 2 dziennie)
  • Zbrosławice 30-31.07. (4 przejazdy eliminacyjne – po 2 dziennie)

IV region (Janusz Bobik)

  • Olsza 05-06.06. (2 przejazdy eliminacyjne – po 1 dziennie)
  • SK Nowielice 03.07. (2 przejazdy eliminacyjne)
  • SO Łobez 24-25.07. (2 przejazdy eliminacyjne – po 1 dziennie)
  • Damasławek 31.07.-01.08. (2 przejazdy eliminacyjne – po 1 dziennie)

Lista zawodów na których mogą zostać przeprowadzone eliminacje do MPMK dla koni 5-, 6- i 7-letnich

  •  ZO-B3* Bogusławice 30.04.-02.05.
  • ZO-B1* Olsza 08-09.05.
  • CSN Jaszkowo 14-16.05.
  • ZO-B3* Kraków, Hipodrom KKJK 14-16.05.
  • ZO-B2* SO Łąck 21-23.05.
  • ZO-B1* Starogard Gdański 04.06.-06.06.
  • CSN Olsza 05-06.06.
  • CSIO3* Sopot 10-13.06.
  • ZO-B2* Moszna 28-30.05.
  • CSI2* Poznań 18-20.06.
  • ZO-B3* Gajewniki 25-27.06.
  • ZO-B2* Gałkowo 09-11.07.
  • ZO-B2* Janów Lubelski 09-11.07.
  • ZO-B2* Galiny 16-18.07.
  • ZO-B1* Strzyżów 23-25.07.
  • ZR SO Łobez 24-25.07.
  • ZO-B2*  Zbrosławice 30.07.-01.08.
  • ZR Damasławek 31.07.-01.08.

Konie 6- i 7-letnie mogą kwalifikować się na zawodach międzynarodowych.

Przewiń do góry