Miejsca i terminy zawodów, podczas których odbędą się konkursy eliminacyjne do MPMK 2012 w ujeżdżeniu i skokach przez przeszkody

UJEŻDŻENIE

I region (Zofia Górska)

  • ZO-A Solec Kujawski 27-28.07. (4 przejazdy eliminacyjne)
  • ZO-A Kwidzyn 24-25.08. (4 przejazdy eliminacyjne)

II region (Sławomir Pietrzak)

  • ZO-A Augustówek, SKJ Bajardo 29-30.06. (4 przejazdy eliminacyjne)
  • ZR-A Augustówek, SKJ Bajardo 31.08. (2 przejazdy eliminacyjne)
  • ZR-A Augustówek, SKJ Bajardo 01.09. (2 przejazdy eliminacyjne)

III region (Marek Ruda)

  • Zakrzów, LKJ Lewada 12.05. (2 przejazdy eliminacyjne)
  • ZO-A Zakrzów, LKJ Lewada 01-02.06. (2 przejazdy eliminacyjne)
  • Swoszowice, WLKS Krakus 24.06. (2 przejazdy eliminacyjne)
  • Michałowice (Kraków), KJK Szary 04-05.08. (2 przejazdy eliminacyjne)

IV region (Jerzy Łukomski)

  • MDŚI Wrocław, Partynice 28-29.07. (4 przejazdy eliminacyjne)
  • Jelenia Góra, Goduszyn 14-15.07. (2 przejazdy eliminacyjne)
  • ZO-A Ostrów Wlkp. 07-08.06. (2 przejazdy eliminacyjne)

Eliminacje do MŚMK w ujeżdżeniu

  • Zakrzów, LKJ Lewada 01-02.06 (2 przejazdy eliminacyjne)
  • ZO-A Ostrów Wlkp. 07-08.06. (2 przejazdy eliminacyjne)
  • Augustówek, SKJ Bajardo 29-30.06. (2 przejazdy eliminacyjne)

SKOKI PRZEZ PRZESZKODY
Eliminacje koni 4-letnich:

I region (Krzysztof Ferenstein)

  • ZR St. Gdański 01-03.06. (2 konkursy eliminacyjne)
  • ZR Gałkowo 15-16.06. (2 konkursy eliminacyjne)
  • CSN Gałkowo 13-15.07. (4 konkursy eliminacyjne)

II region (Krzysztof Tomaszewski)

  • ZO-B2* – CSN Mikołajewo, KJ Nad Wigrami 22-23.06. (2 konkursy eliminacyjne)
  • ZO-B3* KJ Agro-Aves Gajewniki 13-14.07. (2 konkursy eliminacyjne)
  • ZO-B2* Warka, Farma Sielanka 03-04.08. (4 konkursy eliminacyjne)

III region (Krzysztof Koziarowski)

  • ZR Glinik Zaborowski, JKS „Pogórze” 02.06. (2 konkursy eliminacyjne)
  • ZO-B2* SK Moszna 22-23.06. (4 konkursy eliminacyjne)
  • ZR Swoszowice 14.07. (2 konkursy eliminacyjne)

IV region (Janusz Bobik)

  • CSN Olsza 16-17.06. (2 konkursy eliminacyjne)
  • CSN Biały Bór 29.06.-01.07. (2 konkursy eliminacyjne)
  • ZO-B2* Łobez 13-15.07. (4 konkursy eliminacyjne)

Lista zawodów „otwartych”, na których mogą zostać przeprowadzone skokowe eliminacje do MPMK dla koni 5-, 6-letnich

  • CSN Leszno 12-15.04.
  • ZO-B1* Glinik Zaborowski 13-15.04.
  • CSN Leszno 19-22.04.
  • CSI 2* Bogusławice 27-29.04.
  • ZO-B2* Łobez 04-06.05.
  • ZO-B2* (CSN – ogólnopolskie) Jaszkowo 11-13.05
  • ZO-B2* Kraków KKJK 11-13.05.
  • ZO-B2* Łąck 18-20.05.
  • ZO-B1* Poznań 19-20.05.
  • CSN (ogólnopolskie) Drzonków 25-27.05.
  • ZO-B3* Gajewniki 25-27.05.
  • ZO-B3* Warszawa, Legia-Kozielska 01-03.06.
  • ZO-B2* (CSN – ogólnopolskie) Jaszkowo 08-10.06.
  • ZO-B2* Zbrosławice 15-17.06.
  • CSN (ogólnopolskie) Olsza 16-17.06.
  • ZO-B2* (CSN – ogólnopolskie) Mikołajewo 22-24.06.
  • ZO-B2* Moszna 22-24.06.
  • CSI2* Poznań-Wola 29.06.-01.07.2012
  • CSN (ogólnopolskie) Biały Bór 29.06.-01.07.
  • CSIO3*/CSIYH1* Sopot 05-08.07.
  • CSN (ogólnopolskie) Gałkowo 13-15.07.
  • ZO-B3* Gajewniki 13-15.07.
  • ZO-B2* Łobez 13-15.07.
  • ZO-B2* Biały Bór 20-22.07.
  • ZO-B2* Warka, Farma Sielanka 03-05.08.
  • CSN (ogólnopolskie) Olsza 04-05.08.
Przewiń do góry