Miejsca i terminy zawodów, podczas których odbędą się konkursy eliminacyjne do MPMK 2013 w ujeżdżeniu i skokach przez przeszkody

Uprzejmie informujemy, że w sezonie 2013 jedynie pełne wyniki, zawierające datę urodzenia oraz pochodzenie konia, będą podstawą do kwalifikacji konia do MPMK (więcej informacji).


UJEŻDŻENIE

I region (Zofia Górska)

  • ZO-A Kwidzyn, 23-25.08. (4 przejazdy eliminacyjne)
  • ZR Kwieki, 31.08 – 1.09. (4 przejazdy eliminacyjne)

II region (Sławomir Pietrzak)

  • ZO-A Józefin, KJ Aromer 21-22.06. (2 przejazdy kwalifikacyjne)
  • ZO-A Augustówek, SKJ Bajardo 5-6.07. (4 przejazdy kwalifikacyjne)
  • Augustówek, SKJ Bajardo 24-25.08. (2 przejazdy kwalifikacyjne)

III region (Marek Ruda)

  • ZO-A Michałowice (Kraków), KJK Szary 17-19.05. (2 przejazdy kwalifikacyjne)
  • ZO-A Zakrzów, LKJ Lewada 31.05-2.06. (4 przejazdy kwalifikacyjne)
  • ZO-A Moszna, 28-30.06. (2 przejazdy kwalifikacyjne)

IV region (Jerzy Łukomski)

  • Jeziorki (niedaleko miejscowości Osieczna, k.Leszna), 23.06. (2 przejazdy kwalifikacyjne)
  • CDI3* Wrocław, Partynice 19-21.07. (2 przejazdy kwalifikacyjne)
  • ZO-A Strzegom, 19-21.07. (2 przejazdy kwalifikacyjne)
  • ZO-A Biały Bór, 9-11.08. (2 przejazdy kwalifikacyjne)

SKOKI PRZEZ PRZESZKODY
Eliminacje koni 4-letnich:

I region (Krzysztof Ferenstein)

  • ZO SO Starogard Gdański 7-9.06. (2 przejazdy kwalifikacyjne)
  • Jarużyn 6.07 (2 przejazdy kwalifikacyjne)
  • ZO Gałkowo 12-14.07. (2 przejazdy kwalifikacyjne)
  • ZR Kobylarnia 21-22.07. (2 przejazdy kwalifikacyjne)

II region (Krzysztof Tomaszewski)

  • ZO-B Gajewniki, KJ Agro-Aves 28-29.06. (2 konkursy kwalifikacyjne)
  • ZR Mikołajewo, KJ Nad Wigrami 5-6.07. (2 konkursy kwalifikacyjne)
  • ZO-B Warka, KJ Farma Sielanka 19-21.07. (4 konkursy kwalifikacyjne)

III region (Krzysztof Koziarowski)

  • ZO-B2* Michałowice 25.05. (2 konkursy kwalifikacyjne)
  • ZO-B1* Moszna 22-23.06. (4 konkursy kwalifikacyjne)
  • ZR-WLKS Krakus 3.08 – tel kontaktowy do organizatora 500-206-907

IV region (Janusz Bobik)

  • CSN Olsza 1-2.06. (2 konkursy kwalifikacyjne)
  • CSN Biały Bór 19-21.07. (2 konkursy kwalifikacyjne)
  • CSN Olsza 27-28.07. (4 konkursy kwalifikacyjne)

Informacja dotycząca konkursów na styl konia, które będą eliminacjami dla koni 5- i 6-letnich

Lista zawodów „otwartych”, na których mogą zostać przeprowadzone skokowe eliminacje do MPMK dla koni 5-, 6-letnich

  • CSN Leszno 12-14.04.
  • CSN Leszno 19-21.04.
  • ZO-B1* Glinik Zaborowski 19-21.04.
  • CSN Drzonków 25-28.04.
  • ZO B*1 Machnice 26-28.04.
  • ZO-B2* Łobez 3-5.05.
  • ZO B*1 Machnice 3-5.05.
  • ZO B2* Boguslawice 3-5.05.
  • ZO-B2* Jaszkowo 10-12.05.
  • ZO-B2* Kraków KKJK 17-19.05.
  • ZO B2* Poznań-Szczepankowo 18-19.05.
  • CSN Biały Bór 24-26.05.
  • CSN Warszawa 24-26.05.
  • ZO B2* Michałowice 24-26.05.
  • CSN Olsza 1-2.06.
  • CSI4* Poznań 7-9.06.
  • CSIO3* Sopot 13-16.06.
  • ZO-B2* Jaszkowo 14-16.06.
  • CSN Biały Bór 21-23.06.
  • ZOB1* Moszna 21-23.06.
  • ZOB1* Machnice 28-30.06.
  • ZO-B3* Gajewniki 28-30.06.
  • CSN Leszno 5-7.07.
  • ZOB2* Mikołajewo 5-7.07.
  • ZOB1* Machnice 12-14.07.
  • ZOB2* Gałkowo 12-14.07.
  • CSN Biały Bór 19-21.07.
  • ZO-B2* Warka, Farma Sielanka 19-21.07.
  • CSN Olsza 27-28.07.

Eliminacje do MŚMK w skokach przez przeszkody:

  1. LKJ Lewada, Zakrzów, 31.05.-2.05. (2 przejazdy kwalifikacyjne)
  2. SKJ Bajardo, Augustówek, 5-6.07. (2 przejazdy kwalifikacyjne)
Przewiń do góry