Mistrzostwa Polski Młodych Koni 2013

Uprzejmie informujemy, że w sezonie 2013 jedynie pełne wyniki, zawierające datę urodzenia oraz pochodzenie konia, będą podstawą do kwalifikacji konia do MPMK (więcej informacji).

MPMK w ujeżdżeniu 5-latków hodowli polskiej oraz 6-latków hodowli polskiej i zagranicznej odwołane!

Komunikat w sprawie MPMK w ujeżdżeniu 2013

Terminy

Skoki przez przeszkody23-25 sierpnia 2013Gajewniki
Sportowe rajdy konne20-21 września 2013Biała – KJ Champion
Ujeżdżenie27-29 września 2013Wrocław – Partynice
WKKW27-29 września 2013Strzegom
Powożenie zaprzęgami jednokonnymi27-29 września 2013Kwieki

Druki

Kwalifikacje

W związku z koniecznością IDENTYFIKACJI koni biorących udział w MPMK oraz odpowiedzialnością za proces identyfikacji w Polsce uprzejmie informujemy, że WYNIKI ZAWODÓW, KTÓRE MAJĄ BYĆ UZNANE JAKO KWALIFIKACJE DO MPMK 2013, zgodnie z regulaminem tej imprezy, MUSZĄ ZAWIERAĆ POCHODZENIE STARTUJĄCEGO KONIA.
WYNIKI BEZ INFORMACJI O POCHODZENIU NIE BĘDĄ UZNANE JAKO KWALIFIKACJE 2013.

Przypominamy, że konie nie zarejestrowane w bazie PZHK nie mają prawa startu w tych zawodach, dotyczy to koni hodowli zagranicznej, ponieważ konie hodowli polskiej mają obowiązek takiej rejestracji w Centralnym Rejestrze Koniowatych.

Wyniki

MPMK w ujeżdżeniu

Konkursy w ramach MPMK dla koni 5-letnich hodowli polskiej nie zostały rozegrane (zgodnie z regulaminem do rozegrania konkursu w określonej kategorii wiekowej wymagane jest zgłoszenie minimum 3 koni). W tym samym czasie co Mistrzostwa dla 1 zgłoszonego konia rozegrana została Runda Młodych Koni, z której wynikami można zapoznać się tutaj.

MPMK w skokach przez przeszkody

Konkursy w ramach MPMK dla koni 7-letnich hodowli polskiej nie zostały rozegrane (zgodnie z regulaminem do rozegrania konkursu w określonej kategorii wiekowej wymagane jest zgłoszenie minimum 3 koni). W tym samym czasie co Mistrzostwa dla 2 zgłoszonych koni rozegrane zostały Zwody Jeździeckie w skokach przez przeszkody, z których wynikami można zapoznać się tutaj.

MPMK we wszechstronnym konkursie konia wierzchowego

Konkurs w ramach MPMK dla koni 6-letnich hodowli zagranicznej nie został rozegrany (zgodnie z regulaminem do rozegrania konkursu w określonej kategorii wiekowej wymagane jest zgłoszenie minimum 3 koni).

MPMK w powożeniu zaprzęgami jednokonnymi

MPMK w sportowych rajdach konnych

Konkursy w ramach MPMK dla koni 5-letnich nie zostały rozegrane (zgodnie z regulaminem do rozegrania konkursu w określonej kategorii wiekowej wymagane jest zgłoszenie minimum 3 koni). W tym samym czasie co Mistrzostwa dla 2 zgłoszonych koni rozegrana została Runda Młodych Koni 5 letnich w Sportowych Rajdach Konnych, z której wynikami można zapoznać się tutaj.

Filmy (playlista)

Mistrzostwa Świata Młodych Koni 2013

Terminy

Ujeżdżenie6-11 sierpnia 2013Verden (Niemcy)
Skoki przez przeszkody19-22 września 2013Zangersheide – Lanaken (Belgia)
Sportowe rajdy konne26-29 września 2013Valeggio sul Minicio (Włochy)
WKKW17-20 października 2013Le Lion d’Angers (Francja)
Scroll to Top