Miejsca i terminy zawodów, podczas których odbędą się konkursy eliminacyjne do MPMK 2015 w ujeżdżeniu i skokach przez przeszkody

Przypominamy, że jedynie pełne wyniki, zawierające datę urodzenia oraz pochodzenie konia, będą podstawą do kwalifikacji konia do MPMK.


UJEŻDŻENIE

I region (Zofia Górska)

  • ZO Kwieki – 12-13.06. (4 konkursy eliminacyjne)
  • ZR Kwidzyn – 29-30.08. (4 konkursy eliminacyjne)

II region (Sławomir Pietrzak)

  • KJ Józefin – 21-22.06. (2 konkursy eliminacyjne)
  • ZO Augustówek – 3-4.07. (4 konkursy eliminacyjne)
  • ZO Bogusławice – 29-30.08. (2 konkursy eliminacyjne)

III region (Marek Ruda)

  • ZO Zakrzów – 29-30.05. (2 konkursy eliminacyjne)
  • Facimiech – 6-7.06. (2 konkursy eliminacyjne)
  • Moszna – 13-14.06. (2 konkursy eliminacyjne)
  • ZO Jakubowice – 24-25.07. (2 konkursy eliminacyjne)

IV region (Jerzy Łukomski)

  • ZR Krajkowo – 7.06. (2 konkursy eliminacyjne)
  • ZT Biały Bór – 4-5.07. (2 konkursy eliminacyjne)
  • ZT Rybnica (k. Jeleniej Góry) – 18-19.07. (2 konkursy eliminacyjne)
  • ZO Strzegom – 14-16.08. (4 konkursy eliminacyjne)

Eliminacje do MŚMK w ujeżdżeniu:

  • ZO Kwieki – 12-12.06. (pod warunkiem, że będą zgłoszenia)
  • ZO-A KJ Bajardo – 3-5.07 (2 przejazdy)

SKOKI PRZEZ PRZESZKODY
Eliminacje koni 4-letnich:

I region (Krzysztof Ferenstein)

  • ZR Kobylarnia – 30-31.05. (2 konkursy eliminacyjne)
  • ZO Gałkowo – 26-28.06. (2 konkursy eliminacyjne)
  • ZT Turzyn – 18-19.07. (2 konkursy eliminacyjne) – zmiana terminu z 11-12.07.
  • ZO Dąbrówka Mała – 24-26.07. (2 konkursy eliminacyjne) – komunikat

II region (Krzysztof Tomaszewski)

  • ZR Mikołajewo – 6-7.06. (2 konkursy eliminacyjne) – zmiana terminu i miejsca z 25-26.07. Warka
  • ZR Gajewniki – 27-28.06. (2 konkursy eliminacyjne)
  • ZO Sowia Wola – 10-11.07. (2 konkursy eliminacyjne) – zmiana terminu z 3-4.07.
  • ZR Warka – 8-9.08. (2 konkursy eliminacyjne)

III region (Krzysztof Koziarowski)

  • ZO Michałowice – 23.05. (2 konkursy eliminacyjne)
  • ZR Moszna – 14.06. (2 konkursy eliminacyjne)
  • ZO Jakubowice – 16-17.07. (2 konkursy eliminacyjne)
  • ZR Swoszowice – 8.08. (2 konkursy eliminacyjne) – zmiana terminu i miejsca z 25.07 Glinik Zaborowski

IV region (Janusz Bobik)

  • CSN Olsza – 19-21.06. (2 konkursy eliminacyjne)
  • ZR Budzistowo – 5.07. (2 konkursy eliminacyjne)
  • ZR Barlinek – 11-12.07. (2 konkursy eliminacyjne)
  • ZR Damasławek – 1-2.08. (2 konkursy eliminacyjne)

Lista zawodów „otwartych”, na których mogą zostać przeprowadzone skokowe eliminacje do MPMK dla koni 5-, 6-letnich

  1. CSI2*/CSIYH1*/CSIIJ-A/CSICh-A Bogusławice 30.04.-3.05.
  2. ZO-B3* Głogów Młp. 8.05.-10.05.
  3. ZO-B2* Drzonków 8.05.-10.05.
  4. ZO-B1* (CSN) Sopot 15.05.-17.05.
  5. ZO-B3* (Liga Jeździecka) Jaszkowo 15-17.05.
  6. ZO-B1* Michałowice 22-24.05.
  7. ZO-B2* Kwieki 22-24.05.
  8. ZO-B1* Warszawa 29-31.05.
  9. ZT KJ Dilmar „Kobylarnia” 30-31.05.
  10. CSIO5* Sopot 4-7.06.
  11. ZO-B1* Jaszkowo 5-7.06.
  12. CSI4*/CSIYH1*/CSIJ-B/CSICh-B Poznań Wola 11-14.06.
  13. CSN (GP Polski Prod. Żywności) Olsza 19-21.06.
  14. ZO-B3* (CSN, Liga Jeździecka) Gałkowo 26-28.06.
  15. ZO-B2* Kraków 26-28.06.
  16. ZR OJK Kołobrzeg – Budzistowo 4-5.07. (konie 5-letnie)
  17. ZO-B1* Sowia Wola 10-12.07.
  18. ZO-B3* (Liga Jeździecka) Machnice 10-12.07.
  19. ZR KJ Contendros Barlinek 10-12.07. (konie 5- i 6-letnie)
  20. ZO-B1* Besierz Rudny 17-19.07.
  21. ZO-B3* (Liga Jeździecka) Jakubowice 17-19.07.
  22. ZO-B1* Dąbrówka Mała 24-26.07.
  23. ZO-B3* (CSN) Zagórów 24-26.07.
  24. ZR Pogórze, Glinnik Zaborowski 24-26.07.
  25. ZR Damasławek 8-9.08. (konie 5-letnie)
  26. ZO-B1* Michałowice 14-16.08.
  27. CSN Drzonków 14-16.08
Przewiń do góry