Selekcja

Miejsca i terminy zawodów, podczas których odbędą się konkursy eliminacyjne do MPMK 2016 w ujeżdżeniu i skokach przez przeszkody

 

Przypominamy, że jedynie pełne wyniki, zawierające datę urodzenia oraz pochodzenie konia, będą podstawą do kwalifikacji konia do MPMK.


UJEŻDŻENIE

I region (Zofia Górska)

  • ZO Kwieki – 27-28.05. (4 konkursy eliminacyjne)
  • ZO Solec Kujawski – 5-6.08. (4 konkursy eliminacyjne)

II region (Sławomir Pietrzak)

  • ZR KJ Aromer, Józefin – 18-19.06. (2 konkursy eliminacyjne)
  • CDN KJ Bajardo, Augustówek – 1-2.07. (2 konkursy eliminacyjne)
  • ZO OJ Golden Horse, Koryta – 15-17.07. (2 konkursy eliminacyjne)
  • ZR OJ Golden Horse, Koryta – 30-31.07. (2 konkursy eliminacyjne)

III region (Marek Ruda)

  • ZO KJ Szary, Michałowice – 10-11.06. (2 konkursy eliminacyjne)
  • ZO KJ Lider, Radzionków – 16-17.07. (2 konkursy eliminacyjne)
  • ZO KJ Osadkowski, Jakubowice – 19-20.08. (2 konkursy eliminacyjne)
  • ZO LKJ Moszna – 9-10.09. (2 konkursy eliminacyjne)

IV region (Jerzy Łukomski)

  • ZR Hipodrom Wola, Poznań – 2.07. (2 konkursy eliminacyjne)
  • ZO ST. Rybnica k. Jeleniej Góry – 22-24.07. (2 konkursy eliminacyjne)
  • ZO Strzegom – 12-14.08. (2 konkursy eliminacyjne)
  • ZR Zagozd – 20-21.08. (2 konkursy eliminacyjne)

Eliminacje do MŚMK w ujeżdżeniu:

  • ZO Kwieki – 27-29.05. (2 konkursy eliminacyjne)
  • ZO KJ Szary, Michałowice – 10-12.06 (2 konkursy eliminacyjne)
  • CDN KJ Bajardo, Augustówek – 1-2.07. (2 konkursy eliminacyjne)

SKOKI PRZEZ PRZESZKODY
Eliminacje koni 4-letnich:

I region (Krzysztof Ferenstein)

  • ZO1* Kobylarnia – 13-15.05. (2 konkursy eliminacyjne)
  • ZO1* Kwieki – 3-5.06. (2 konkursy eliminacyjne)
  • ZO2* CSN Gałkowo Masters – 1-3.07. (2 konkursy eliminacyjne)
  • ZR Turzyn – 16-17.07. (2 konkursy eliminacyjne)

II region (Krzysztof Tomaszewski)

  • ZR KJ Nad Wigrami, Mikołajewo – 28-29.05. (2 konkursy eliminacyjne)
  • ZR KJ Napoleońska Zagroda, Bogusławice – 25-26.06. (2 konkursy eliminacyjne)
  • ZO2* KJ Salio, Biesiekierz Rudny – 16-17.07. (2 konkursy eliminacyjne)
  • ZR Stowarzyszenie Equisport, Warka Sielanka – 30-31.07. (2 konkursy eliminacyjne)

III region (Krzysztof Koziarowski)

  • ZO* Jakubowice – 21.05. (2 konkursy eliminacyjne)
  • ZO* Szary Michałowice – 2.07. (2 konkursy eliminacyjne)
  • ZR* Moszna – 9.07. (2 konkursy eliminacyjne)
  • ZR Pogórze Glinnik – 2.08. (2 konkursy eliminacyjne)

IV region (Janusz Bobik)

  • CSN Drzonków – 6-7.05 (2 konkursy eliminacyjne)
  • ZR Sedina Horse Show, Szczecin – 2-3.07. (2 konkursy eliminacyjne)
  • ZO Polska Liga Jeździecka, Olsza – 29-31.07. (2 konkursy eliminacyjne)
  • ZR Damasławek – 6-7.08. (2 konkursy eliminacyjne)

Lista zawodów „otwartych”, na których mogą zostać przeprowadzone skokowe eliminacje do MPMK dla koni 5-letnich i starszych:

  1. ZO1* Strzegom – 15-17.04
  2. ZO1* Bogusławice – 15-17.04
  3. ZO1* Glinik Zaborowski – 22-24.04
  4. Polska Liga Jeździecka I etap, Bogusławice – 29.04.-1.05
  5. CSN Drzonków – 6-8.05.
  6. Polska Liga Jeździecka II etap, Michałowice – 6-8.05
  7. ZO2* Leśna Wola – 13-15.05
  8. ZO1* Kobylarnia – 13-15.05
  9. ZO1* Jaszkowo – 13-15.05
  10. ZO2* Kraków – 13-15.05
  11. CSI/2*/1*/YH1*/U25-A/J-A/ICh-A-Baltica Spring Tour Ciekocinko – 17-22.05
  12. ZO1* Jakubowice – 19-22.05
  13. CSI2*/1*/YH1*,CSIO Y/J/Ch- Baltica Spring Tour Ciekocinko – 24-29.05
  14. ZO1* Olsza – 28-29.05
  15. CSI3*/1*/YH1*/CSI U25-A/J-A/Ch-A Baltica Spring Tour Ciekocinko – 31.05-5.06
  16. CSI4*/CSI Ch-A, CSIYH1* Poznań – 2-5.06
  17. ZO1* Kwieki – 3-5.06
  18. ZO2* Michałowice – 3-5.06
  19. CSIO5* Sopot – 9-12.06
  20. ZO1* Dąbrówka Mała – 17-19.06
  21. Polska Liga Jeździecka III etap, Machnice – 1-3.07
  22. CSN Gałkowo Masters – 1-3.07
  23. ZO1* Michałowice – 1-3.07
  24. CSI2* Kołobrzeg – 7-10.07
  25. ZO1* Sowia Wola – 8-10.07
  26. CSI3*, CSI*, CSI-U25, CSIJ-B, CSICh-B, CSIYH1* Jakubowice – 14-17.07
  27. CSI3*, CSI*, CSI-U25, CSIJ-B, CSICh-B, CSIYH1* Jakubowice – 21-24.07
  28. Polska Liga Jeździecka IV etap, Olsza – 29-31.07
  29. ZO2* Dąbrówka Mała – 29-31.07
  30. ZO1* Bogusławice – 29-31.07
  31. CSI2*/1*/YH1*, CSI U-25-A/J-A/Ch-A- Baltica Summer Tour Ciekocinko – 9-14.08
  32. ZR KJ Sokół, Damasławek – 6-7.08 (ind. decyzja KK)
  33. ZT KJ Contendros, Barlinek – 24-26.06 (ind. decyzja KK)
  34. ZO2* KJ Salio, Biesiekierz Rudny – 15-17.07.

POWOŻENIE ZAPRZĘGAMI JEDNOKONNYMI

Eliminacje do MŚMK:

  • CAI2* Bogusławice – 2-5.06
  • CAI3*Bogusławice – 30.06-3.07
Hodowca i Jeździec