Miejsca i terminy zawodów, podczas których odbędą się konkursy kwalifikacyjne dla koni 4-, 5- i 6-letnich do MPMK 2024 w dyscyplinach ujeżdżenia i skoków przez przeszkody

Przypominamy, że jedynie pełne wyniki, zawierające datę urodzenia oraz pochodzenie konia, będą podstawą do kwalifikacji konia do MPMK.


UJEŻDŻENIE

I region (Zofia Górska)

ZO Kwieki31 maja – 2 czerwca4 konk. kwalif. (konie 4-, 5-, 6-letnie)
CDI Sopot20-23 czerwca4 konk. kwalif. (konie 4-, 5-, 6-letnie)
ZO Barłomino5-7 lipca4 konk. kwalif. (konie 4-, 5-, 6-letnie)
ZO Solec Kujawski9-11 sierpnia4 konk. kwalif. (konie 4-, 5-, 6-letnie)

II region (Jacek Ryczywolski)

ZR Becker Sport8-9 czerwca2 konk. kwalif. (konie 4-, 5-, 6-letnie)
KJ Fidelius (Pulko)26 czerwca4 konk. kwalif. (konie 4-, 5-, 6-letnie)
ZR Becker Sport19-20 lipca2 konk. kwalif. (konie 4-, 5-, 6-letnie)
KJ Salio10-11 sierpnia2 konk. kwalif. (konie 4-, 5-, 6-letnie)

III region (Marek Ruda)

ZO/ZR Facimiech17-18 maja2 konk. kwalif. (konie 4-, 5-, 6-letnie)

IV region (Jerzy Łukomski)

CDI/ZO Gościszów19-21 kwietnia2 konk. kwalif. (konie 4-, 5-, 6-letnie)
ZO/ZR-A Biały Las2-3 maja4 konk. kwalif. (konie 4-, 5-, 6-letnie)
ZR-A Szczecin19 maja2 konk. kwalif. (konie 4-, 5-, 6-letnie)
ZO-A Gościszów31 maja – 2 czerwca4 konk. kwalif. (konie 4-, 5-, 6-letnie)
ZR-A Liliówka29-30 czerwca4 konk. kwalif. (konie 4-, 5-, 6-letnie)
ZR-A Baborówko13-14 lipca4 konk. kwalif. (konie 4-, 5-, 6-letnie)
ZO-A Gościszów2-4 sierpnia4 konk. kwalif. (konie 4-, 5-, 6-letnie)

Zawody kwalifikacyjne do MŚMK w ujeżdżeniu:

CDI3* Sopot22-25 czerwca

SKOKI PRZEZ PRZESZKODY

I region (Krzysztof Ferenstein)

ZO2* Gałkowo30 maja – 2 czerwca2 konk. 4-latki oraz RMK 5/6-latki
ZO Dąbrówka Mała28-30 czerwca2 konk. 4-latki oraz RMK 5/6-latki
ZO2* Dąbrówka Mała22-28 lipca2 konk. 4-latki oraz RMK 5/6-latki
ZO Biskupiec16-18 sierpnia2 konk. 4-latki oraz RMK 5/6-latki
ZO/PLJ Gałkowo29 sierpnia – 1 września2 konk. 4-latki oraz RMK 5/6-latki

II region (Krzysztof Tomaszewski)

CSN Bogusławice12-14 kwietniaRMK 5/6-latki
ZO Warka19-21 majaRMK 5/6-latki
ZO Jeżów31maja – 2 czerwca2 konk. 4-latki oraz RMK 5/6-latki
ZR Kozienice14-16 czerwca2 konk. 4-latki oraz RMK 5/6-latki
ZO Łąck21-23 czerwca2 konk. 4-latki oraz RMK 5/6-latki
ZO Warka19-21 lipca2 konk. 4-latki oraz RMK 5/6-latki
ZO Bogusławice19-21 lipca2 konk. 4-latki oraz RMK 5/6-latki
ZO Gajewniki26-28 lipca2 konk. 4-latki oraz RMK 5/6-latki
ZO Jeżów9-11 sierpnia2 konk. 4-latki oraz RMK 5/6-latki
ZO Bogusławice23-25 sierpnia2 konk. 4-latki oraz RMK 5/6-latki
ZO Łąck29 sierpnia – 1 września2 konk. 4-latki oraz RMK 5/6-latki

III region (Krzysztof Koziarowski)

IV region (Janusz Bobik)

ZR Racot17-18 maja2 konk. 4-latki
ZR Racot17-19 maja3 konk. 5-, 6-latki
ZO2* Olsza28-30 czerwca2 konk. styl 4/5-latki
ZOO2* Kołobrzeg31 maja – 2 czerwca2 konk. 4-latki oraz RMK 5/6-latki
ZR Damasławek6-7 lipca2 konk. styl 4/5-latki
ZO1* Olsza19-21 lipca2 konk. styl 4/5-latki
ZO1* Kołobrzeg27-29 lipca2 konk. 4-latki oraz RMK 5/6-latki

Lista zawodów, na których mogą zostać przeprowadzone skokowe eliminacje do MPMK (nie są to konkursy na styl konia) jest zgodna z kalendarzem imprez PZJ 2024 w tej dyscyplinie – brane będą pod uwagę tylko tzw. zawody „otwarte”.

Informujemy, że podane daty i miejsca mogą ulec zmianie.

Scroll to Top