W niedzielę na Torze Służewiec 101. Wielka Warszawska

Dziesięć koni zgłoszono do Wielkiej Warszawskiej (2600 m), legendarnej gonitwy, która w najbliższą niedzielę o godz. 16:30 rozegrana zostanie po raz 101. w swej historii i po raz 69. na obchodzącym tym roku jubileusz 75-lecia Torze Służewiec. W rolach wielkich faworytów wystąpią ogier Silvaner i klacz Kundalini. Pula nagród wynosi 218.750 zł, 125.000 zł dla właściciela zwycięskiego konia.

W przerwach między gonitwami (pierwsza rozpocznie się o godz. 12:30) Grupa Teatralna Warszawiaki będzie odgrywała scenki rodzajowe i zapraszała do wspólnych zabaw popularnych w przedwojennej Warszawie.

Wszyscy chętni, lubiący dawną stołeczną modę, będą mogli wziąć udział w konkursie na najładniejszy strój w stylu warszawskim, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Gwara Warszawska.

Odbędą się także pokazy konne, zorganizowane przez Stowarzyszenie Miłośników Kawalerii w barwach 1-ego Pułku Ułanów Krechowieckich, zrzeszone w Federacji Kawalerii Ochotniczej pod dowództwem por. kawalerii ochotniczej Adama Sujeckiego.

W imieniu Totalizatora Sportowego serdecznie zapraszamy.

Przewiń do góry