III Festiwal Sztuki Jeździeckiej

Festiwal Sztuki Jeździeckiej tuż tuż. Zapraszamy do Centrum Olimpijskiego w Warszawie 13 marca na godzinę 1600. Imprezę wymyśloną przez Pawła Kleszcza, a organizowaną przez Mazowiecki Związek Jeździecki oraz garstkę zapaleńców zapinamy na ostatni guzik.

Festiwal Sztuki Jeździeckiej

To niezwykłe wydarzenie w naszym jeździeckim światku. Do Centrum Olimpijskiego znów ściągną artyści z całej Polski, by zaprezentować swoje obrazy, rysunki, fotografie, rzeźby z końmi w roli głównej. Dokonania zawodowych twórców, zarazem koniarzy, cieszą się ogromnym zainteresowaniem publiczności, co mogliśmy naocznie stwierdzić przy okazji I i II Festiwalu. Przez sale wystawowe przewinęło się kilkuset gości. Wierzymy, że w tym roku nie będzie inaczej.

Jak zwykle organizatorzy przygotowali coś dla artystów amatorów: konkursy malarskie, fotograficzne, filmowe… Poniżej regulaminy konkursów malarskiego i fotograficznego. Pozostałe znajdują się na stronie FESTIWALU.


Konkurs FOTOGRAFICZNY – Konie w obiektywie fotoamatorów

Warunki uczestnictwa:
W konkursie może wziąć udział każdy niezwiązany zawodowo z fotografią.
Zdjęcia muszą być własnego autorstwa (organizatorzy nie biorą odpowiedzialności za wprowadzenie ich w błąd), podpisane imieniem i nazwiskiem, wykonane w technice cyfrowej lub analogowej, kolorowe lub czarno-białe.
Krótszy bok zdjęcia musi mieć minimum 1500 pikseli.
Każdy autor może przysłać w postaci elektronicznej do pięciu fotografii.

Zgłoszenie udziału w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na nieodpłatną publikację zdjęć w ramach promocji konkursu i Festiwalu w wydawnictwach jeździeckich (prasie i Internecie – także na Facebooku) przez organizatora i patronów medialnych. Zakwalifikowane do konkursu zdjęcia będą prezentowane na stronie Festiwalu i podpisane nazwiskami autorów.

Autorów wytypowanych prac konkursowych zaprosimy do zaprezentowania oryginałów podczas Festiwalu Sztuki Jeździeckiej. Jury przyzna I, II i III nagrodę.

Zdjęcia prosimy przesyłać do 29 lutego 2016 pod adresem e-mail: foto@festiwalsztukijezdzieckiej.pl


Konkurs MALARSKI
Regulamin Konkurs – Konie w Rysunku, Malarstwie i Rzeźbie

Ogłaszamy konkurs rysunkowo-malarsko-rzeźbiarski dla twórców nieprofesjonalnych. Zapraszamy do udziału wszystkich amatorów pasjonujących się tematyką koni w sztuce. Najciekawsze prace jurorzy dopuszczą do konkursu.

Warunki uczestnictwa:
W konkursie może wziąć udział każdy niezwiązany zawodowo z rysunkiem, malarstwem lub rzeźbą. Prace muszą być własnego autorstwa (organizatorzy nie biorą odpowiedzialności za wprowadzenie ich w błąd), podpisane imieniem, nazwiskiem i datą urodzenia. Mogą być wykonane w dowolnej technice. Prace należy sfotografować i nadesłać pod adres konkursu. Każdy autor może przysłać w postaci elektronicznej do dwóch prac.

Zgłoszenie udziału w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na nieodpłatną publikację zdjęć promującą konkurs i Festiwal w wydawnictwach jeździeckich (prasie i internecie (także na FB) przez organizatora i patronów medialnych. Publikowane zdjęcia będą podpisane nazwiskami autorów.

Autorów wytypowanych prac konkursowych zaprosimy do zaprezentowania oryginałów podczas Festiwalu Sztuki Jeździeckiej. Czekamy na Wasze prace. Jury przyzna I, II i III nagrodę.

Zdjęcia prac należy przesyłać do 29 lutego 2016 pod adresem e-mail: malarstwo@festiwalsztukijezdzieckiej.pl

Przewiń do góry