Aukcja TERAZ POLSKIE KONIE już za dwa tygodnie w Poznaniu

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z listą koni zgłoszonych na Aukcję „TERAZ POLSKIE KONIE”, która odbędzie się w dniach 2-3 grudnia podczas Cavaliady w Poznaniu.

Konie biorące udział w tegorocznej Aukcji mają od 4 do 8 lat i są użytkowane w skokach przez przeszkody, WKKW i ujeżdżeniu. Zostały one wybrane przez selekcjonerów PZHK na podstawie oceny pokroju, cech użytkowych i stanu zdrowia, a także pochodzenia i kariery sportowej przodków.

Lista koni: http://terazpolskiekonie.pl/katalog-koni/

Jak co roku biuro Aukcji prowadzić będzie Polski Związek Hodowców Koni na swoim stoisku w Pawilonie Polskiej Hodowli (hol przy paw. 8a), zaś konie aukcyjne będą stać w stajni pokazowej (paw. 8a).

W dniach 2-3 grudnia stajnie będą otwarte dla potencjalnych klientów, a konie udostępniane do indywidualnych jazd próbnych. W biurze aukcji będzie można obejrzeć wyniki badań koni (TUV) i skonsultować je z lekarzem weterynarii. W piątek i sobotę, o wyznaczonych godzinach (patrz: program) odbędą się prezentacje koni pod siodłem (Arena B). W sobotę konie dodatkowo zostaną zaprezentowane w ręku (Arena A), zanim nastąpi punkt kulminacyjny aukcji, czyli wieczorna licytacja (Arena B).

Więcej informacji: www.terazpolskiekonie.pl  

Przewiń do góry