Aktualności

Jesienna kwalifikacja ogierów ardeńskich 2019 – lista zgłoszonych koni

11 września 2019 · Kategoria: Ogłoszenia, · Rasa:

Zapraszamy do zapo­zna­nia się z listą ogie­rów ardeń­skich zgło­szo­nych na jesien­ną kwa­li­fi­ka­cję w Józefinie 3.10.2019 oraz w Kętrzynie 4.10.2019 r. Właścicielom przy­po­mi­na­my o wpła­cie wpi­so­we­go w wyso­ko­ści 150 zł na kon­to PZHK: 68 1240 6175 1111 0000 4571 0410 do 30 wrze­śnia 2019 r.

Nazwa
ogie­ra
Pochodzenie Właściciel M‑ce
kwal.
WZHK Białystok
MARTIN M PAULAR – MAJORKA / EXPO DE FEULEN Karol
Łuniewski
Józefin
PORTER APPOLON DE MAIRY – PEDYCJA / NESTOR TER MASSIN Andrzej
Ślepowroński
Józefin
WAMOS APOLLON DE MAIRY – WIOLETTE / EXPO DE FEULEN Andrzej
Ślepowroński
Józefin
SZHK Kielce
AMBER GOLD UNDERGAND – ABSOLWENTKA / ANKER Stanisław
Siwonia
Józefin
GUSTLIK KILLEN – GITARA / BOSSMAN Jacek
Pawlica
Józefin
LZHK Lublin
ATOM BANDIT DES JARDINS – ALIBI / BLIXEN Krzysztof
Ogórek
Józefin
BERGEN BAYARD DE MAIRY – BIANKA / LUKAS Marek
Myszura
Józefin
CARLOS BONAPARTE DE MOSCOU – CAROLE DE MAUCOURT / ULTRA SONDU VALLON Andrzej
Dzirba
Józefin
RAYO PERKOZ – RESKA DE MAUCOURT / JUMBO DE MAUCOURT Krzysztof
Leszczyński
Józefin
OZHK Łódź
BLASUL SULIWAN – BLANKA / LUKAS Tomasz
Dziedziczak
Józefin
CATELAN BILLY DE VILLERS – CADENCE DE SERY / LEO 148 Radosław
Jędrzejczyk
Józefin
WZHK Warszawa o. Radom
ARAMIS MARTIN – AURELIE D’HACHETTE / SOLEIL DU VALLON Jan
Śmielak
Józefin
BIZON KILLEN – BLANKIERA / ANKER Paweł
Gozdur
Józefin
CZARODZIEJ REKORD – CILLA / REVILL Robert
Dziadura
Józefin
GWARDYJSKI BANDIT DES JARDINS – GLAZURA / BOLETTO Kazimierz
Ogrodziński
Józefin
WZHK Warszawa
BALDER JULIO DE LA BOVERIE – BLOMMAN / MASCOT Marcin
Neska
Józefin
CATINO JONTE – CATINKA / ELEGANT Kamil
Cichecki
Józefin
PomZHK Malbork
ANKERO ANKER – AIDA / LOTUS DU DOL Rafał
Rojewski
Kętrzyn
ANMIROS MARINO – AMORINA / AMIRALEN Andrzej
Derlecki
Kętrzyn
BOJAS SWDB ATOS – BOJAN / BINO Piotr
Boberski
Kętrzyn
EDGAR ELEGANT – ARNSTORPS ELIZE / BONID Andrzej
Derlecki
Kętrzyn
ELLIOTT ELEGANT – JULIANA / JOYAU DU BOIS DES NEPPES Andrzej
Derlecki
Kętrzyn
MATRIX LURIC – MAJKEN / VERMOT Andrzej
Derlecki
Kętrzyn
PEROSS SWDB ASSAR L – PRINCELLA II / PACHA DE LAGRANGE Roman
Szultka
Kętrzyn
SPRINTER
REKTOR – STINA / PAULAR Wojciech Skiba Kętrzyn
W‑MZHK Olsztyn
BARON CARLO DU PRE D’AWEE – BABET / BIKO VAN GROENENBERG Henryk
Kuhn
Kętrzyn
HELIOS DE MAIRY PACHA DE COUSTEUMONT – QERELE DE MAUCOURT / KENN DE MAUCOURT Waldemar
Sekściński
Kętrzyn
IVAR JULIO DE LA BOVERIE – IVA / PIRATE DE ROSIERE Grzegorz
Jankowski
Kętrzyn

Ogier ardeński

Hodowca i Jeździec