PZHK w Poznaniu – zapraszamy na Cavaliadę!

Już w najbliższy czwartek w Poznaniu rozpocznie się jak co roku Cavaliada Tour. W stolicy Wielkopolski startują najlepiej znane wśród miłośników koni zawody, które będą miały 4 odsłony – w Poznaniu, Lublinie, Krakowie i Warszawie.

Od 28 listopada mamy przyjemność zaprosić Państwa na nasze stoisko, które znajdować się będzie w hali nr 6. Przez 4 dni będziecie mogli Państwo spotkać się z pracownikami Polskiego Związku Hodowców Koni i porozmawiać z nimi na interesujące Was tematy.

Na stoisku będzie można także wypełnić zgłoszenie ogiera lub ogierów do katalogu Stanówka, który co roku przygotowywany jest przez kwartalnik Hodowca i Jeździec.

Polski Związek Hodowców Koni przygotował dla Państwa także ofertę ciekawych książek i wydawnictw, które będzie można zakupić w Poznaniu.

Wraz z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa przygotowaliśmy dla Państwa także pokazy, które będzie można obejrzeć już od piątku – w tym roku pragniemy przekonać wszystkich, że konie oprócz wszystkiego mogą dać nam okazję do wspaniałej zabawy.

Tradycją stało się już, że podczas Cavaliady w Poznaniu odbywa się czempionat koni ras szlachetnych w skokach luzem. Nie inaczej będzie w tym roku. Zapraszamy w sobotę, 30 listopada o godzinie 12:15 do pawilonu 7A na Arenę B.

Już wkrótce więcej informacji.

Przewiń do góry