Katalog „Stanówka 2021 – Młode ogiery”!

Kwalifikacje ogierów 2,5-letnich oraz wierzchowa próba dzielności ogierów po treningu polowym (PPO), które miały się odbyć pod koniec ubiegłego roku, zostały przesunięte z powodu pandemii. Przeprowadzono je w dniach 26-27.01. 2021 r. oraz. 2-3.02.2021 r. (na terenie JKS Przybyszewo w Lesznie). Terminy kwalifikacji i PPO uniemożliwiły hodowcom i właścicielom ogierów, które uzyskały kwalifikacje do hodowli, zgłoszenie ich do katalogu stanówki.

Chcemy dać szansę zaprezentowania
nowych w hodowli ogierów.

Ogłaszamy możliwość zgłoszenia koni
do katalogu „Stanówka 2021 – Młode ogiery”!

Podobnie jak w przypadku znanego już od 5 lat katalogu, będziemy promować młode ogiery, które ostatnio uzyskały licencję PZHK.

Ceny są bardzo atrakcyjne, szczególnie dla członków OZHK, WZHK i związków rasowych, którzy regularnie opłacają składki. Akcja będzie miała dodatkowe wsparcie promocyjne, aby Państwa oferta dotarła do jak najliczniejszej grupy zainteresowanych. Katalog zamieścimy na stronie internetowej PZHK oraz „Hodowcy i Jeźdźca”.

Jak zamówić?

  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy (w załączniku).
  • Dysponujemy dobrej jakości zdjęciami ogierów z kwalifikacji i PPO w Lesznie, oczywiście możesz dołączyć własne zdjęcie koni.
  • Wypełniony formularz wraz ze zdjęciami wyślij mailem pod adresem  jakubowska@pzhk.pl

Po ukazaniu się kwartalnika otrzymasz od nas fakturę.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa dnia 15 marca 2021 r.

Cennik

Cena dla
członków PZHK
Cena dla
pozostałych hodowców
Cała strona350 zł netto520 zł netto
1/2 strony200 zł netto280 zł netto
1/4 strony100 zł netto150 zł netto
Scroll to Top