Nie ma już wśród nas Ewy Jakubowskiej

Ewa Jakubowska, jako redaktor naczelna kwartalnika „Hodowca i Jeździec”, rozpoczęła pracę w 2016 roku. Od pierwszych spotkań dała poznać się jako osoba dobra, życzliwa, wsłuchująca się w ludzi oraz ich zamiłowanie do hodowli i jeździectwa. Była osobą niezwykle ciepłą, serdeczną i ugodową, a zarazem wystarczająco asertywną, aby wzbudzać szacunek i empatię. Prowadziła kwartalnik konsekwentnie w sposób dostępny dla każdego koniarza: tego od koni szlachetnych, od zimnokrwistych czy prymitywnych. Szanowała treści naukowe czy historyczne. Umiała porozumieć się z każdym, każdemu pomóc.
Związani byliśmy z Ewą nie tylko poprzez nasze pismo. Była częścią zespołu PZHK, angażując się w sprawy hodowlano-jeździeckie, wyjazdy na czempionaty, kwalifikacje koni czy zawody, pomagając trudne tematy ubrać w piękne słowa czy wyczarować efektowne grafiki, plakaty, foldery. Na co dzień jednak była po prostu naszą serdeczną koleżanką – uśmiechniętą, dowcipną, wesołą…

Wiadomość o chorobie Ewy zaskoczyła nas wszystkich, nie spodziewaliśmy się, że tak szybko i w tak młodym wieku odejdzie od nas na zawsze. Trudno się z tym pogodzić. Trudno uwierzyć. A jednak… Ewy nie ma już wśród nas. Pozostała pustka i smutek.

Najbliższej rodzinie, Mamie oraz Córce, składamy wyrazy najgłębszego współczucia.

Informacja o pogrzebie (aktualizacja 22.09.2022 r)

Pogrzeb Ewy Jakubowskiej odbędzie się w dniu 27 września 2022 roku o godzinie 13.00 w parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Michałowicach, przy ul. Szkolnej 11.

Ewa Jakubowska
Ewa Jakubowska
Scroll to Top