Praktyki utrzymania koni sportowych – ankieta

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wypełnienia formularza badania ankietowego, opracowanego przez Aleksandrę Górecką-Bruzda (Instytut Genetyki i Biotechnologii Zwierząt PAN, Polska), Klárę Mikulaškovą i Jitkę Bartošovą (Instytut Nauk o Zwierzętach, Czechy). Ma ona ma na celu zebranie informacji dotyczących utrzymania koni sportowych (uczestniczących z zawodach sportowych w roku 2021 i 2022) w Polsce i w Czechach.

Zapraszamy właścicieli, jeźdźców, trenerów oraz osoby zarządzające karierą konia do (anonimowego) wyrażenia swojej opinii, spostrzeżeń czy problemów związanych z powyższym tematem. Dzięki temu, inne osoby będą mogły poznać Państwa podejście w aspekcie utrzymania Waszych koni. Możecie Państwo wypełnić oddzielne ankiety dla wielu koni. Wypełnienie niniejszej ankiety jest równoznaczne ze zgodą na udział w badaniu.

Wyniki badań zostaną opublikowane na stronie internetowej PZHK i profilu na Facebooku oraz stronie internetowej Czeskiego Związku Jeździeckiego, a także w czasopismach branżowych i naukowych. Czas wypełnienia ankiety to około 10 minut na jednego konia. Pytania zaznaczone krzyżykiem (#) pochodzą z pracy https://doi.org/10.1016/j.applanim.2016.04.011

Scroll to Top