Selekcja

Miejsca i terminy zawodów, podczas których odbędą się konkursy eliminacyjne do MPMK 2011 w ujeżdżeniu i skokach przez przeszkody

 

UJEŻDŻENIE

I region (Zofia Górska)

  • ZR Sopot 02 – 03.07. (2 prze­jaz­dy eli­mi­na­cyj­ne)
  • ZO‑A Solec Kujawski 29 – 31.07.(4 prze­jaz­dy eli­mi­na­cyj­ne)

II region (Sławomir Pietrzak)

  • ZO‑A Józefin, KJ Aromer 08 – 09.07. (2 prze­jaz­dy eli­mi­na­cyj­ne)e
  • ZO‑A Augustówek, SKJ Bajardo 05.08. (2 prze­jaz­dy eli­mi­na­cyj­ne)
  • ZO‑A Augustówek, SKJ Bajardo 06.08. (2 prze­jaz­dy eli­mi­na­cyj­ne)
  • ZO‑A Augustówek, SKJ Bajardo 07.08. (2 prze­jaz­dy eli­mi­na­cyj­ne)

III region (Marek Ruda)

  • Zakrzów, KJ Lewada 07 – 08.05. (2 prze­jaz­dy eli­mi­na­cyj­ne)
  • ZO‑A Zakrzów, KJ Lewada 27 – 28.05. (2 prze­jaz­dy eli­mi­na­cyj­ne)
  • ZO‑A Swoszowice, WLKS Krakus 10 – 11.06. (2 prze­jaz­dy eli­mi­na­cyj­ne)
  • Gliwice, TUR 02 – 03.07. (2 prze­jaz­dy eli­mi­na­cyj­ne)

IV region (Jerzy Łukomski)

  • KJ Zagozd 04.06. (2 prze­jaz­dy eli­mi­na­cyj­ne)
  • ZO‑A Ostrów Wlkp. 23 – 24.06. (2 prze­jaz­dy eli­mi­na­cyj­ne)
  • Wrocław, Partynice 30 – 31.07. (4 prze­jaz­dy eli­mi­na­cyj­ne)

Zawody kwalifikacyjne do Mistrzostw Świata Młodych Koni:

  • ZO‑A Zakrzów, KJ Lewada 27 – 28.05. (2 prze­jaz­dy eli­mi­na­cyj­ne)
  • ZO‑A Ostrów Wlkp. 23 – 24.06. (2 prze­jaz­dy eli­mi­na­cyj­ne)

SKOKI PRZEZ PRZESZKODY

Eliminacje koni 4. letnich (8 możliwości kwalifikacyjnych w każdym z regionów):

I region (Krzysztof Ferenstein)

  • ZO-B1* St. Gdański 04 – 05.06. (2 kon­kur­sy eli­mi­na­cyj­ne)
  • ZR Bydgoszcz, Stajnia Jarużyn 18 – 19.06. (2 kon­kur­sy eli­mi­na­cyj­ne)
  • ZR Galiny 25 – 26.06. (2 kon­kur­sy eli­mi­na­cyj­ne)
  • ZO-B2* Gałkowo 09 – 10.07. (2 kon­kur­sy eli­mi­na­cyj­ne)

II region (Krzysztof Tomaszewski)

  • ZR Józefin, KJ Aromer 16.07. (2 kon­kur­sy eli­mi­na­cyj­ne)
  • ZO-B2* Warka, Farma Sielanka 22 – 23.07. (4 kon­kur­sy eli­mi­na­cyj­ne)
  • ZR Warszawa, KJ Legia – Kozielska 06.08. (2 kon­kur­sy eli­mi­na­cyj­ne)

III region (Krzysztof Koziarowski)

  • ZO-B2* SK Moszna 28 – 29.05. (4 kon­kur­sy eli­mi­na­cyj­ne)
  • CSN Glinik Zaborowski, JKS „Pogórze” 02.07. (2 kon­kur­sy eli­mi­na­cyj­ne)
  • ZO-B2* KJ Zbrosławice 30.07. (2 kon­kur­sy eli­mi­na­cyj­ne)

IV region (Janusz Bobik)

  • CSN Olsza 28 – 29.05. (2 kon­kur­sy eli­mi­na­cyj­ne)
  • ZR Nowielice 02.07. (2 kon­kur­sy eli­mi­na­cyj­ne)
  • ZO-B1* Łobez 22 – 24.07. (4 kon­kur­sy eli­mi­na­cyj­ne)

Lista zawodów, na których mogą zostać przeprowadzone eliminacje do MPMK
dla koni 5‑, 6‑letnich

  • ZO-B3* Bogusławice 01 – 03.05.
  • ZO-B3* Kraków 13 – 15.05.
  • CSN Drzonków 20 – 22.05.
  • ZO-B2* Łąck 20 – 22.05.
  • ZO-B1* Poznań 21 – 22.05.
  • CSN Olsza 28 – 29.05.
  • ZO-B1* St. Gdański 03 – 05.06.
  • ZO-B3* Warszawa, Legia – Kozielska 03 – 05.06.
  • ZO-B3* Gajewniki 24 – 26.06.
  • ZO-B2* Moszna 27 – 29.06.
  • CSN Glinik Zaborowski, JKS „Pogórze” 01 – 03.07.
  • ZO-B2* Gałkowo 08 – 10.07.
  • CSN Galiny 15 – 17.07.
  • ZO-B1* Łobez 22 – 24.07.
  • ZO-B2* Warka, Farma Sielanka 22 – 24.07.
  • ZO-B2* (CSN) Mikołajewo 22 – 24.07.
Hodowca i Jeździec