Selekcja

Miejsca i terminy zawodów, podczas których odbędą się konkursy eliminacyjne do MPMK 2011 w ujeżdżeniu i skokach przez przeszkody

 

UJEŻDŻENIE

I region (Zofia Górska)

  • ZR Sopot 02-03.07. (2 przejazdy eliminacyjne)
  • ZO-A Solec Kujawski 29-31.07.(4 przejazdy eliminacyjne)

II region (Sławomir Pietrzak)

  • ZO-A Józefin, KJ Aromer 08-09.07. (2 przejazdy eliminacyjne)e
  • ZO-A Augustówek, SKJ Bajardo 05.08. (2 przejazdy eliminacyjne)
  • ZO-A Augustówek, SKJ Bajardo 06.08. (2 przejazdy eliminacyjne)
  • ZO-A Augustówek, SKJ Bajardo 07.08. (2 przejazdy eliminacyjne)

III region (Marek Ruda)

  • Zakrzów, KJ Lewada 07-08.05. (2 przejazdy eliminacyjne)
  • ZO-A Zakrzów, KJ Lewada 27-28.05. (2 przejazdy eliminacyjne)
  • ZO-A Swoszowice, WLKS Krakus 10-11.06. (2 przejazdy eliminacyjne)
  • Gliwice, TUR 02-03.07. (2 przejazdy eliminacyjne)

IV region (Jerzy Łukomski)

  • KJ Zagozd 04.06. (2 przejazdy eliminacyjne)
  • ZO-A Ostrów Wlkp. 23-24.06. (2 przejazdy eliminacyjne)
  • Wrocław, Partynice 30-31.07. (4 przejazdy eliminacyjne)

Eliminacje do MŚMK w ujeżdżeniu:

  • ZO-A Zakrzów, KJ Lewada 27-28.05. (2 przejazdy eliminacyjne)
  • ZO-A Ostrów Wlkp. 23-24.06. (2 przejazdy eliminacyjne)

SKOKI PRZEZ PRZESZKODY
Eliminacje koni 4-letnich:

I region (Krzysztof Ferenstein)

  • ZO-B1* St. Gdański 04-05.06. (2 konkursy eliminacyjne)
  • ZR Bydgoszcz, Stajnia Jarużyn 18-19.06. (2 konkursy eliminacyjne)
  • ZR Galiny 25-26.06. (2 konkursy eliminacyjne)
  • ZO-B2* Gałkowo 09-10.07. (2 konkursy eliminacyjne)

II region (Krzysztof Tomaszewski)

  • ZR Józefin, KJ Aromer 16.07. (2 konkursy eliminacyjne)
  • ZO-B2* Warka, Farma Sielanka 22-23.07. (4 konkursy eliminacyjne)
  • ZR Warszawa, KJ Legia – Kozielska 06.08. (2 konkursy eliminacyjne)

III region (Krzysztof Koziarowski)

  • ZO-B2* SK Moszna 28-29.05. (4 konkursy eliminacyjne)
  • CSN Glinik Zaborowski, JKS „Pogórze” 02.07. (2 konkursy eliminacyjne)
  • ZO-B2* KJ Zbrosławice 30.07. (2 konkursy eliminacyjne)

IV region (Janusz Bobik)

  • CSN Olsza 28-29.05. (2 konkursy eliminacyjne)
  • ZR Nowielice 02.07. (2 konkursy eliminacyjne)
  • ZO-B1* Łobez 22-24.07. (4 konkursy eliminacyjne)

Lista zawodów, na których mogą zostać przeprowadzone eliminacje do MPMK
dla koni 5-, 6-letnich

  • ZO-B3* Bogusławice 01-03.05.
  • ZO-B3* Kraków 13-15.05.
  • CSN Drzonków 20-22.05.
  • ZO-B2* Łąck 20-22.05.
  • ZO-B1* Poznań 21-22.05.
  • CSN Olsza 28-29.05.
  • ZO-B1* St. Gdański 03-05.06.
  • ZO-B3* Warszawa, Legia – Kozielska 03-05.06.
  • ZO-B3* Gajewniki 24-26.06.
  • ZO-B2* Moszna 27-29.06.
  • CSN Glinik Zaborowski, JKS „Pogórze” 01-03.07.
  • ZO-B2* Gałkowo 08-10.07.
  • CSN Galiny 15-17.07.
  • ZO-B1* Łobez 22-24.07.
  • ZO-B2* Warka, Farma Sielanka 22-24.07.
  • ZO-B2* (CSN) Mikołajewo 22-24.07.
Hodowca i Jeździec