Centra jeździeckie, oraz rola i funkcjonowanie klubów w strukturze szkolenia jeździeckiego w Europie

W dniach 18-19 marca Polski Związek Jeździecki, wraz z partnerami, w tym z Polskim Związkiem Hodowców Koni, Die Deutsche Reitschule, Equine College Ypäjä oraz Conseil des Chevaux de Champagne-Ardenne, organizuje konferencję, której tematem będą centra jeździeckie, oraz rola i funkcjonowanie klubów jeździeckich, zarówno w Polsce, jak w Europie.

Centra jeździeckie oraz rola i funkcjonowanie klubów w strukturze szkolenia jeździeckiego w Europie
18 marca 2015 – środa, 9:00-19:00
19 marca 2015 – czwartek, 9:00-18:00
Hotel Gromada, ul. 17-go Stycznia 32, Warszawa

Celem konferencji jest poznanie i dyskusja na temat modeli szkolenia stosowanych w różnych krajach Europy i możliwości przeniesienia ich elementów na grunt Polski, w szczególności skupiając się na istniejących centrach jeździeckich i klubach sportowych. Liczymy na udział przedstawicieli Światowej Federacji Jeździeckiej (FEI) – potwierdzony przyjazd Pana Haralda Müllera, Dyrektora ds. Rozwoju i Edukacji, Europejskiej Federacji Jeździeckiej (EEF), krajowych federacji jeździeckich poszczególnych krajów Europy, przedstawicieli pracodawców, oraz szkół polskich i zagranicznych.
Prezentacje będą miały za zadanie wprowadzenie uczestników do kluczowej dla tego spotkania dyskusji w gronie polskim i międzynarodowym.
Konferencja będzie tłumaczona symultanicznie.

Do pobrania:

Zgłoszenia na konferencję prosimy kierować na adres: milena.barszczewska@pzj.pl

Przewiń do góry