Sobota i niedziela na wyścigach

Prognozy pogody zapowiadają słoneczny weekend. Wycieczka na Tor Służewiec to dobry pomysł na weekendową rozrywkę. W sobotę zostanie rozegranych osiem gonitw, a w niedzielę siedem.
Przed nami kolejny dni wyścigowe. Spośród 15 gonitw zaplanowanych na ten weekend najciekawiej zapowiada się rywalizacja w gonitwach o Nagrodę Irandy (sobota, godz. 16:20) i Nagrodę Pamira (niedziela, godz. 15:05). W sobotę wydarzenie rozpocznie się o godzinie 14:00, a w niedzielę o godzinie 14:30 i zakończą się około godziny 18:00.
Spośród siedmiu uczestników sobotniego wyścigu o Nagrodę Irandy faworytem specjalistów jest francuski Caccini, który po drugim miejscu w debiucie w świetnym stylu wygrał gonitwy II i I grupy. Oprócz niego w walce o zwycięstwo liczyć zapewne będą się również Carneau i Dacosse.
Ciekawie zapowiada się również starcie w gonitwie o Nagrodę Pamira. Bieg ten zgromadził bardzo interesującą grupę starszych arabów. Ziko, sześcioletni derbista, poniesie najniższą wagę w polu (59 kg), co może mieć znaczenie na finiszu. Jego głównym konkurentem w walce o wygraną będzie zapewne ośmioletni Ussam De Carrere, który miał udaną drugą połowę poprzedniego sezonu.
W sobotnie popołudnie odbędzie się także interesujący Memoriał Stanisława Sałagaja – najpierw świetnego jeźdźca, a następnie wybitnego szkoleniowca, który sześciokrotnie wybierany był Trenerem Roku. Do tej gonitwy zapisano m. in. cztery araby, które mają szanse na występ w Derby.
Z myślą o najmłodszych, jak co tydzień, przygotowany zostanie plac zabaw przy Trybunie II.
Bilety:

  • do strefy B w cenie 5 zł
  • do strefy A w cenie 15 zł
  • rodzinny do strefy A (2 dorosłych +minimum 1 dziecko) w cenie 25 zł

Bilety dostępne są w kasach w dniu wyścigowym oraz w przedsprzedaży online na www.eventim.pl.
Więcej informacji na stronie i Facebooku.

TorSluzewiec6
fot. Tor Służewiec
Scroll to Top