Do nabycia polska wersja książki „Koń KWPN. Selekcja do wyczynu”

Polski Związek Hodowców Koni wykupił licencję od związku KWPN na wydanie znanej w Europie książki: „The KWPN horse. Selection for performance” i właśnie została wydana polska jej wersja pod tytułem: „Koń KWPN. Selekcja do wyczynu”.

Książka  stanowi kompendium wiedzy na temat oceny eksterieru koni sportowych w połączeniu z ich użytkowością. Szczegółowo opisane są w niej kryteria budowy, oceny chodów oraz skoków luzem.  W publikacji tej drobiazgowo zostały przedstawione konie wierzchowe KWPN (ze skrótem RP) oraz konie Tuigpaarden (TP), które stanowią oddzielny dział w księdze. Bardzo ważnym elementem książki są  szczegółowe rysunki pomagające zrozumieć i zwizualizować dany rozdział, jednak to czym wyróżnia się ta książka są filmy pokazujące i omawiające każdy z chodów oraz elementów oceny skoków luzem (dostępne poprzez kody QR).

Książka będzie dystrybuowana TYLKO przez PZHK i OZHK/WZHK. Cena 75 zł. Dla członków OZHK/WZHK i Związków Rasowych z uregulowaną, bieżącą składką członkowską cena 55 zł. W przypadku wysyłki pocztą należy doliczyć koszty w wysokości 7 zł przesyłka ekonomiczna, 9 zł priorytetowa..

Jeżeli chcesz nabyć tę książkę w PZHK, prosimy o pisemne zgłoszenie na email: cuber@pzhk.pl i przelanie opłaty za książkę i wysyłkę na konto PZHK, z dopiskiem „Książka KWPN”.

 

Scroll to Top