Zawiadomienie dotyczące OZHK Łódź

Szanowni Hodowcy,

Polski Związek Hodowców Koni informuje, że z dniem 1.05.2017 OZHK w Łodzi traci prawo do wykonywania czynności identyfikacyjnych i zootechnicznych w zakresie hodowli koni na terenie woj. łódzkiego.

Obowiązki te przejmie

  • OZHK w Kielcach w powiatach: łęczyckim, kutnowskim, łowickim, skierniewickim, brzezińskim, bełchatowskim, zgierskim, pabianickim, poddębickim, sieradzkim, zduńskowolskim, łaskim, m. Łódź, łódzkim wschodnim, m. Piotrków Trybunalski, m. Skierniewice, tomaszowskim, piotrkowskim, radomszczańskim, pajęczańskim, wieluńskim i wieruszowskim
    oraz
  • WZHK w Warszawie odział w Radomiu w powiatach: opoczyńskim i rawskim.

Siedziba biura będzie w Stadzie Ogierów w Bogusławicach.

Adres:

Okręgowy Związek Hodowców Koni w Kielcach
biuro w Bogusławicach
Bogusławice 58
97-320 Wolbórz
e-mail: ozhk-kielce@wp.pl

Korespondencję dotyczącą czynności zootechnicznych (opisów źrebiąt, licencji klaczy, identyfikacji koni z zagranicy) prosimy kierować na powyższy adres.

  • Kontakt do biura OZHK w Kielcach –  tel. 782-700-147 Tadeusz Głoskowski, 782-700-148 Kamila Wójcik
  • Kontakt do biura WZHK w Warszawie O. Radom  tel. 48 362-51-69

Biuro oddziału OZHK w Kielcach zacznie funkcjonować  od dnia 10.05.2017, a pracownicy rozpoczną pracę w terenie od 10.05.2017, korzystając ze zgłoszeń które wpłynęły do biura OZHK w Łodzi. Każdy hodowca zostanie zawiadomimy telefonicznie przed planowaną wizytą inspektora.

Prosimy hodowców o wykazanie cierpliwości i zrozumienie w przypadku opóźnień w pierwszych tygodniach działalności ww. Związków na terenie woj. łódzkiego.

Przewiń do góry