Krakowski Pokaz i Międzynarodowa Aukcja Koni Arabskich

W dniach 8-10 września 2017 roku, w sercu Małopolski, w Michałowicach pod Krakowem na terenie Klubu Jazdy Konnej „Szary” odbędą się: II Krakowski Pokaz Koni Arabskich (impreza afiliowana przez Europejską Organizację Konia Arabskiego ECAHO – C-National), 8-10 września (piątek – niedziela) oraz Międzynarodowa Aukcja Koni Arabskich – 10 września (niedziela).

Po udanym debiucie w 2016 roku, krakowski pokaz wpisał się w krajowy i międzynarodowy kalendarz imprez poświęconych koniom arabskim czystej krwi. W tym roku organizatorzy, zachęceni oraz zdopingowani przez krajowych i zagranicznych hodowców oraz miłośników koni, podjęli decyzję o organizacji w sercu Małopolski MIĘDZYNARODOWEJ AUKCJI KONI ARABSKICH. Będzie to pierwsza aukcja koni arabskich czystej krwi w Polsce, oferująca klacze i ogiery, zarówno polskich jak i zagranicznych wystawców. Wezmą w niej udział konie wpisane do Ksiąg Stadnych krajów uznanych przez WAHO, z Kataru, Francji, USA, Izraela, Włoch i Czech. Po raz pierwszy też, precyzyjnie skonstruowana oferta zawiera oprócz koni hodowlanych, przede wszystkim prospekty pokazowe, a więc konie w treningu, młode, gotowe do występów na czempionatach, krajowych i międzynarodowych. Kończący się jesienią sezon pokazów w Europie jest jednocześnie początkiem imprez dedykowanych koniom czystej krwi na Bliskim Wschodzie.
Aukcjonerem będzie uznany i ceniony za profesjonalizm Andrew Nolan, który wielokrotnie sprawdził się w Janowie Podlaskim podczas Pride of Poland.

W ciągu trzech dni, doświadczeni organizatorzy imprezy, dołożą wszelkich starań, aby zapewnić jak najatrakcyjniejszy i rozbudowany program imprezy, mogący zainteresować zarówno hodowców i wystawców koni arabskich jak i obserwatorów, miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu oraz rodziny z dziećmi. Oprócz tradycyjnych klas „w ręku”, dla klaczy i ogierów, wszyscy goście będą mogli dodatkowo podziwiać dorobek polskich hodowców w klasach źrebiąt, bawić się podczas klasy amatorów – prezenterów, a także użytkowych klas typu „pleasure”, w których konie zaprezentują swoje umiejętności pod jeźdźcami.

Zarówno jedni jak i drudzy docenią uroki i komfort, jakie oferuje KJK „Szary”, oddalony 30 minut drogi od Krakowa. Świetnie położony, doskonale wyposażony, nowoczesny ośrodek zapewni wygodę koniom i ludziom, natomiast obszerna hala wraz z trybuną dla widzów pozwoli na organizację pokazów i aukcji na najwyższym światowym poziomie.

Zapraszamy do wzięcia udziału w jedynym w swoim rodzaju, wyjątkowym małopolskim święcie konia arabskiego. Będziecie Państwo świadkami spektakularnego wydarzenia, gdzie sportowe emocje będą się przeplatały
z pięknem i charyzmą koni czystej krwi w trakcie pokazów, a następnie zostaną zwieńczone podczas Międzynarodowej Aukcji Koni Arabskich.

Obecność na pokazie i aukcji zapowiedziało już liczne grono miłośników koni arabskich czystej krwi z kraju i z zagranicy.

Zapraszamy!

www.cracow-show.arabians.pl

EUROGRANT OZ
Przewiń do góry