Kwalifikacje do skokowych MPMK 2021

Mimo trudnej sytuacji związanej z COVID-19, a także herpeswirusem, nowe podmioty chcą gościć w swoich stajniach młode konie kwalifikujące się do tegorocznych Mistrzostw Polski Młodych Koni.

Ośrodek w Baborówku znany z dobrze zorganizowanych zawodów WKKW rangi międzynarodowej, w tym roku, po raz pierwszy będzie organizował kwalifikacje skokowe. Zawody te zaakceptowane przez koordynatora strefy IV, znanego zawodnika i sędziego Janusza Bobika odbędą się pod koniec sierpnia (28-29.08.). Będą doskonałą okazją do zagrania się do skokowych MPMK dla tych, którzy czekali z formą koni nieco dłużej. Baborówko stara się także o rozegranie kwalifikacji ujeżdżeniowych do MPMK.
W strefie Janusza Bobika niezmiennie kwalifikacje odbędą się w lubianej Olszy oraz Budzistowie, gdzie zbudowano dobry plac konkursowy.

Tradycyjnie w regionie za który jest odpowiedzialny były zawodnik, wieloletni trener polskiej ekipy skoczków i doskonały budowniczy parkurów Krzysztof Koziarowski (strefa IV) konkursy kwalifikacyjne odbędą się w tak znanych ośrodkach jak: Szary Michałowice, Leśna Wola i Jakubowice.

Do szczegółowych dat kwalifikacji zapraszamy na stronę terminarza kwalifikacji do MPMK 2021.

Scroll to Top