Quo vadis Zootechniko?

W imieniu Komitetu Organizacyjnego zapraszamy do udziału w II Kongresie Zootechniki Polskiej pt. „Quo vadis Zootechniko?”, który odbędzie się w dniach 17-18.06.2021 r. w Warszawie.
Organizatorami Kongresu są Polskie Towarzystwo Zootechniczne im. M. Oczapowskiego oraz Komitet Nauk Zootechnicznych i Akwakultury Polskiej Akademii Nauk.

Miłośników koni serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystąpienia prof. Zbigniewa Jaworskiego pt. „Organizacja i hodowla koni w Polsce oraz ich wpływ na środowisko” (18.06.2021 r., godz. 11:50).

Kongres odbędzie się w formie hybrydowej. Wykłady prelegentów zostaną wygłoszone w sali konferencyjnej Hotelu Boss w Warszawie, skąd będzie prowadzona transmisja on-line. Przekaz „na żywo” z Kongresu będzie dostępny dla wszystkich zainteresowanych na kanale YouTube. Link do wydarzenia będzie zamieszczony na stronie: www.zootechkongres.pl. W trakcie forum dyskusyjnego Kongresu będzie możliwość zadawania pytań prelegentom na czacie zamieszczonym na stornie internetowej Kongresu.

Szczegółowy program wystąpień dostępny pod adresem http://www.zootechkongres.pl/program/.

Scroll to Top