Weekend Francuski na Służewcu

Nadchodzący weekend będzie bardzo ciekawy dla miłośników kłusaków. W ciągu dwóch dni rozegranych zostanie aż 6 gonitw. Najlepsze z nich spotkają się w niedzielnym wyścigu o Nagrodę Francji.

Poza biegiem o Nagrodę Francji interesująco zapowiada się rywalizacja podczas sobotniej gonitwy o Nagrodę Prezesa Polskiego Klubu Wyścigów Konnych oraz niedzielne wyścigi sulek o Nagrodę Toru Służewiec i Nagrodę Prezesa Stowarzyszenia Hodowców i Użytkowników Kłusaków. Miłośnicy koni biegających galopem również nie będą mogli narzekać na brak atrakcji. Szczególnie ciekawie zapowiada się ostatnia niedzielna gonitwa, w której zmierzą się na dystansie 2200 metrów 4-letnie konie i starsze, a wśród nich Predator, Newman i Commander Hall. Jak co weekend z myślą o najmłodszych przygotowany zostanie mini plac zabaw przed Trybuną Główną.

W związku z dużym zainteresowaniem Warszawskim Festiwalem Koni Arabskich 2015, który będzie miał miejsce na torze w ostatnią niedzielę maja (31 maja) uruchomiona została przedsprzedaż biletów m.in. podczas Weekendu Francuskiego będzie możliwy zakup biletów na to wydarzenie w kasach na Torze Służewiec.

Więcej na stronie www.torsluzewiec.pl

Scroll to Top