Wyścigi konne Wrocław grają z WOŚP!

Gwiazda kina, trening z mistrzem czy udział w wyjątkowej paradzie – to tylko niektóre z atrakcji, jakie Wyścigi konne Wrocław przekazały w tym roku na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Przed nami już 24-ty finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem fundusze będą zbierane na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów. W najbliższą niedzielę 120 tyś. wolontariuszy wyruszy na ulice by kwestować na rzecz orkiestry.

Do wspólnej akcji włączyły się również Wyścigi konne Wrocław przekazując na aukcje internetowe WOŚP kilka nietuzinkowych atrakcji. Jedną z nich jest możliwość zostania honorowym właścicielem słynnego konia Bohuna z ekranizacji „Ogniem i Mieczem” Jerzego Hoffmana. Damar, bo tak nazywa się legendarna gwiazda wielkiego ekranu to najbardziej znany koń w Polsce. Na kinowych ekranach obejrzało go ponad 7 milionów widzów! Teraz każdy ma szansę być jak Bohun i dosiąść Damara – wystarczy wziąć udział w aukcji internetowej i wygrać licytację!

Orkiestrę można również wspomóc licytując lekcję woltyżerki konnej z pięciokrotnym mistrzem Polski Tomaszem Ogonowskim. Co ciekawe, aby wziąć udział w treningu nie trzeba umieć jeździć konno. Wystarczą dobre chęci i wielkie serce. Zajęcia odbędą się w Wyższej Szkółce Jazdy – Partynice na terenie wrocławskiego toru wyścigowego.

Dla tych, którzy kochają podziwiać sportowe zmagania na licytację przekazany został również karnet do strefy VIP na wyścigi konne w sezonie 2016. W tym roku czeka nas 16 mityngów, wśród nich gonitwy płaskie, przeszkodowe, płotowe oraz kłusacze. Nie lada gratkę stanowić będzie legendarna gonitwa Oaks dla 3-letni klaczy pełnej krwi angielskiej czy Wielka Wrocławska nagroda Totalizatora Sportowego, największa przeszkodowa gonitwa w Polsce.

Na aukcji WOŚP można również wylicytować przejazd bryczką w trakcie uroczystej parady otwarcia sezonu na wrocławskim hipodromie połączony z dekoracją zwycięzców gonitwy. Są to przywileje zarezerwowane dla najważniejszych gości Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych – Partynice.

Wszystkie aukcje można znaleźć w portalu aukcyjnym pod adresem: aukcje.wosp.org.pl wyszukując konto sprzedającego: Torpartynice. Serdecznie zapraszamy do udziału w licytacjach! Pokażmy nasze serca i wspólnie wspomóżmy 24-ty finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

LINKI DO AUKCJI:

Przewiń do góry