Pierwsze galopy na Partynicach

W sobotę na murawie Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych – Partynice po raz pierwszy w tym sezonie pojawią się konie. Do rozpoczęcia sezonu wyścigowego pozostało jeszcze dwa tygodnie. Jednak już jutro konie będzie można zobaczyć na wrocławskim hipodromie gdzie, jak co roku, odbędą się próbne galopy.

Zarówno konie jak i jeźdźcy trenowali przez całą zimę, ale po raz pierwszy w tym sezonie pojawią się na bieżni trawiastej. Dla młodych koni to szansa by oswoić się z torem i zapoznać z maszyną startową. W próbnych galopach zobaczymy konie ze stajni trenerów: Michała Borkowskiego, Tadeusza Dębowskiego, Roberta Świątka, Małgorzaty i Wiesława Kryszyłowiczów czy Justyny Domańskiej, którzy wystawią 3-letnie araby oraz konie pełnej krwi angielskiej.

Na przedsmak końskiej dawki emocji zapraszamy w sobotę między godziną 1000 a 1200. Na miejscu będzie okazja napić się kawy i spędzić poranek podziwiając bohaterów nadchodzącego sezonu. Warto przypomnieć, iż pierwsze wielkie sportowe emocje na Partynicach czekają nas już w niedzielę 24 kwietnia w trakcie gonitw Otwarcia Sezonu!

Serdecznie zapraszamy!

WTWK_Partynice_2016

Przewiń do góry