Ponownie razem, czyli 3x MPMK 2024

Ubiegłoroczne Mistrzostwa Polski Młodych Koni zostały zorganizowane i przeprowadzone przy współpracy cenionych w środowisku jeździeckim ośrodków: Stada Ogierów w Łącku (skoki, powożenie), Klubu Jeździeckiego Facimiech (WKKW), Cichoń Dressage Radzionków (ujeżdżenie) oraz Blue Arabians Przymiłowice (rajdy). Tym, którzy współpracują z nami od wielu lat, jak i tym którzy debiutowali w tej roli, należą się z pewnością olbrzymie podziękowania za zaangażowanie i profesjonalizm.

Jednak tym razem, po trzech latach rozgrywania indywidualnych imprez, wracamy do idei organizacji Mistrzostw w trzech konkurencjach jeździeckich w jednym miejscu i czasie.

Zarezerwujcie w swoim kalendarzu termin 12-15 września na wizytę w malowniczym Strzegomiu – jednym z niewielu ośrodków w Polsce, w którym taka impreza może się odbyć. Chcemy, aby zawody te stały się świętem, które przyczyni się do integracji środowiska hodowlanego i sportowego, pozwoli wszystkim obecnym wspólnie kibicować najlepszym młodym koniom i ich jeźdźcom, a zawodnikom ułatwi znalezienie przyszłościowych końskich talentów.

Ale rywalizacja najlepszych młodych koni nie będzie jedyną atrakcją – śledźcie nasze social media i do zobaczenia jesienią w Strzegomiu!!

Scroll to Top